Decent HS, bir şirketin varlıklarını belirli bir arsa veya binada dijitalleştirmek için VeChainThor'u kullanan sağlık ve güvenlik odaklı platformunu tanıttı.

VeChain: VET Blok Zinciri ve Ekosistemini Kullanarak Şirketinizdeki Her Şeyi Tokenize Edin

Decent HS, bir şirketin varlıklarını belirli bir arsa veya binada dijitalleştirmek için VeChainThor'u kullanan sağlık ve güvenlik odaklı platformunu tanıttı. VeChain ekosistemi, kullanımları için iyi optimize edilmiş bir operasyon oluşturmak için kullanılabilecek işletmelere sahiptir.

Blockchain teknolojisi, farklı endüstrilerde istikrarlı bir şekilde yolunu buluyor ve uygulaması için çeşitli kullanım durumları sağlıyor. Ancak düşük işlem gücü, yavaş ölçeklenebilirlik ve yüksek hesaplama ücretleri gibi sorunlar, blok zincirinin benimsenmesinin gerçek dünyadaki zorlukları çözmesini engeller. Sonuç olarak, birkaç protokol bu eksikliklerin üstesinden gelmeye çalıştı, ancak VeChain sürüye liderlik ediyor.

VeChain ekosistemi, gerçek dünyadaki güç faaliyetlerine kalite standartları ve yasal gerekliliklerle aynı seviyede hızlı işlem hızları sunan VeChainThor blok zincirinde barındırılır. Buna ek olarak, şirketler tokenizasyon süreçlerini VeChain'in açık kaynak protokolü ile sürdürebilir, böylece kaynaklarını bir araya getirebilir ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışabilirler.

VeChain'in Kullanım Alanları Artmaya Devam Ediyor

Ayrıca, VeChainThor blok zincirinin birincil protokolü, endüstrilerin blok zincirinin uyumluluğunu işletmelerine entegre etmesine olanak tanıyan çok yönlü, çok boyutlu özellikler sağlar.

Yetki kanıtı mutabakat sistemi ile protokol, akıllı sözleşmeler aracılığıyla hızlı hesaplama ve düşük güç tüketimi ile yeni düğümlerin oluşturulmasına olanak tanır. Geliştiriciler bunu fikir birliği yükseltmelerinde kullanabilir. VeChain Vakfı'nın Ekosistem Oluşturma Başkanı Dimitis Neocleous'un geçen hafta yaptığı bir konuşmaya göre, platform, sağlık ekosistemini iyileştirmek için VeChain teknolojisini uygulamak için sürdürülebilirlik yol haritalarına sahip.

B.R.E.W. 2022'de yönetici, VeChain'in gelecek yılki yol haritasını üç temel alana odaklanarak özetliyor: sürdürülebilirlik araçları, geliştirici donanımları ve dijital ekosistem gereksinimleri.

VeChain x Makul H&S

B.R.E.W 2022'de "Decent HS, belirli bir arsa veya binadaki bir şirketin varlıklarını dijitalleştirmek için VeChainThor'u kullanan sağlık ve güvenlik odaklı platformunu tanıttı." 🤝#VeChain $VET #VeFam #Blockchain #SKH'ler #Sürdürülebilirlik #Yeşil #Teknoloji #SDG #Teknoloji https://t.co/LRWQ3CoYAt pic.twitter.com/CFjPSdl5sD

- eisenreich (@eisenreich) 21 Aralık 2022

VeChain ve İyi HS İş Ortaklığı Yoluyla Sağlık Hizmetlerinin Geliştirilmesi

Ayrıca Ecosystem Build Başkanı, VeChain'in sağlık sektörünü hedef alan devam eden projeleri olduğunu açıkladı. Dimitris, platformun sağlık endüstrisine yardımcı olmak için geniş teknoloji yelpazesini kullanarak sektöre nasıl daha iyi hizmet verileceğini bilme konusunda geniş deneyime sahip olduğunu vurguladı.

Ek olarak Dimitris, VeChain'in sağlık sektöründeki faaliyetlerinin Avrupa'daki ve faaliyet gösterdiği diğer bölgelerdeki veri koruma yönergelerine uygun olduğunu ortaya koydu. VeChain yöneticisi, 2020'de tanıtılan ve şu anda Kıbrıs'ta iki özel hastanede kullanılmakta olan yenilikçi bir tıbbi uygulama olan e-hcert'i tanıtma fırsatını değerlendirdi.

Bir yılı aşkın bir süredir kullanımından sonra, e-hcert'in sağlık hattı ortamlarındaki etkinliği ve güvenilirliği nedeniyle sağlık sektöründe uygulanabilirliği takdir edilmiştir. Ayrıca, Decent HS ortaklığı, sağlık tesisleri ve özel hastaneler için kapsamlı bir blockchain özellikli sağlık hizmeti çözümü sunacak.

HS blockchain sistemi, güvenilir, şeffaf ve izlenebilir değişmez veriler sağlayan türünün tek örneği bir sağlık yönetimi protokolüdür. Ayrıca araç, olay yönetimi ve raporlama durumlarında bir avuç denetim iziyle birlikte hazır bilgiler sağlar. Terbiyeli. HS, sisteminin ilgili tüm taraflardan sorumluluk ve hesap verebilirliği artırmaya yardımcı olduğunu iddia etti.

İlginç bir şekilde, yeni sistem kurcalamaya karşı korumalıdır ve bozulmaz veriler sağlamak için bir kriptografik model kullanarak kayıtları ve bilgileri koruyabilir. HS sistemi, işletmelere tüm olay raporlamalarını yönetmek için ihtiyaç duydukları araçları sunar ve onlara günlük rutinlerinde ihtiyaç duydukları kontrol ve izleme özelliklerini sağlar. Endüstrilerin çekirdeğini oluşturan sürdürülebilirlik ile Decent HS, güvenli ve uygun çalışma ortamları sunmaya çalışıyor

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ