VeChain, yeni ve yenilikçi bir cüzdan olan VeWorld'ü piyasaya sürerek blockchain endüstrisini ayağa kaldırma misyonuna devam ediyor.

VeChain (VET) Fiyatta %100 Patladı Ve Milyar Dolarlık Pazarda Genişlemek İçin Yeni Yenilikçi Cüzdanı Piyasaya Sürdü


VeChain, yeni ve yenilikçi bir cüzdan olan VeWorld'ü piyasaya sürerek blockchain endüstrisini ayağa kaldırma misyonuna devam ediyor.
Blockchain teknolojilerindeki faiz oranı artmaya devam ederken VeWorld, VeChain'in genel olarak benimsenmesinden yararlanacak.
VeChainThor'un geliştirilmesinin arkasındaki kar amacı gütmeyen kuruluş olan VeChain vakfı, çığır açan bir cüzdan ortaya koydu. VeChain, platformda 500.000'den fazla takipçiye kendi kendine saklama cüzdanı "VeWorld" lansmanını açıklayan duyuruyu Twitter'da yaptı. Vechain, blog gönderisinde şunları belirtti:

Misyonumuz her zaman "blok zincirini blok zincirinden çıkarmak" olmuştur ve teknoloji paketimizin en yeni üyesi de bir istisna değildir. Hepimizin bildiği gibi, herhangi bir blockchain yolculuğundaki ilk adım bir cüzdanla başlar ve sektördeki en iyilerden birini sunmak için çok çalışıyoruz. Bugün, "VeWorld"ün nihayet burada olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

Cüzdanın özelliklerini detaylandıran bir blog gönderisinde Vechain, VeWorld'ün kullanıcılarının varlıklarına kolaylıkla erişmesine izin vereceğini belirtti. "VeWorld" terimi, VeChain dünyasına açılan kapı görevi gören cüzdanı ifade eder.

VeWorld, daha geniş Vechain ekosistemi için yaşam kalitesi yükseltmeleri için çok sayıda avantaj sunar. Cüzdanın lansmanını takip etmesi beklenen özelliklerin kapsamlı bir yol haritası da var.

Başlangıçta, cüzdan bir mobil versiyon düşünülmeden önce bir web formatında piyasaya sürüldü. Kullanıcılar, cüzdanın temel geliştiricilerinden iki haftalık bir ritim bekleyecekler. Yılın üçüncü çeyreğinde, cüzdanın mobil ve masaüstü versiyonunun hayata geçmesi bekleniyor. Bu, kullanıcılara daha büyük bir havuzdan seçim yapma seçeneği sunacaktır.

VeWorld, VeChain'in Hızlanmaya Hazır Sürekli Benimsenmesinden Yararlanacak

VeWorld'ün varlığı, VeWorld'ün başarılı lansmanından sorumlu Avrupa'nın önde gelen ekiplerine borçludur. Vechain'in blok zincirinde belirttiği gibi, VeWorld, İrlanda, Avrupa'da bulunan Tech Center'da yerleşik bir uzman ekibi tarafından mümkün kılınan ilk yeniliklerden biridir. Vechain belirtti.

Lansman sırasında VeWorld, kullanıcıların cüzdan oluşturma ve içe aktarma, kripto portföylerini yönetme, kripto varlıkları gönderme ve alma, merkezi olmayan uygulamalarda (DApp'ler) güvenli bir şekilde işlem yapma ve bir Ledger donanımıyla birlikte kriptoyu yönetme gibi çeşitli kripto ile ilgili eylemleri gerçekleştirmesine olanak tanır. cihaz."

Vechain'in Avrupa'ya taşınmasının ardından yeni ve yenilikçi teknolojilerin gelişme hızı astronomik seviyelere yükseldi. Avrupa'daki küçük bir ülkeyle bir dizi iş birliğinin ardından Vechain, Şubat 2022'de Avrupa'da bir Vechain Foundation genel merkezini başarıyla açtığını açıkladı.

Vakıf, hareketin önümüzdeki yıllarda VeChain'in büyümesinde önemli bir rol oynamasını bekliyor. VeChain ayrıca gerçek dünyada daha fazla benimsenmeyi öngörüyor. Birçok şirketin web2'den web3'e geçmesi, blockchain teknolojilerine sürekli bir ilgi olduğunu gösterir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ