VeChain'in planlanan girişimlerinden biri, VeChainThor yönetişim çekirdek modelinin merkezden uzaklaştırılmasıdır ve bu hedefe ulaşmanın ilk adımı Yönlendirme Komitesi yönetim kurulu üyelerini seçmektir.

VeChain, VET ve Topluluk İçin Parlak Bir Gelecek Hakkında Karar Vermek İçin Seçimlerin Çok Önemli Olduğunu Duyurdu

VeChain'in planlanan girişimlerinden biri, VeChainThor yönetişim çekirdek modelinin merkezden uzaklaştırılmasıdır ve bu hedefe ulaşmanın ilk adımı Yönlendirme Komitesi yönetim kurulu üyelerini seçmektir.
Sürdürülebilir uygulamaların dağıtımını yönlendiren ilk halka açık blok zinciri olan VeChainThor, gerçek dünya ekonomisini web3 teknolojisini kullanmak ve gerçek dijital sürdürülebilirliği sağlamak için güçlendirir.

Yakın tarihli bir tweet'te, VeChain vakfının resmi Twitter hesabı, 2023 Yönlendirme Komitesi seçimleri yaklaşır yaklaşmaz bir bana her şeyi sor (AMA) oturumu düzenleyeceğini açıkladı. Bu nedenle vakıf, VeChain topluluk üyelerinin herhangi bir aday için sorularını göndermelerini istiyor.

Zor Şartlara Rağmen Başarı

Son birkaç yılda, benzeri görülmemiş bazı olaylar küresel ekonomileri etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Bu tür olaylar arasında COVID-19 salgını, yükselen enflasyon, ekonomik erime, tedarik zinciri kesintisi ve Avrupa çapında jeopolitik kargaşa yer alıyor. Ancak VeChain temeli, bu istenmeyen olaylara rağmen dirençli kaldı.

Bu süre zarfında, VeChain birkaç yeni araç ve teknoloji piyasaya sürdü ve yakın gelecekte daha fazla planlanmak üzere birkaç yeni ortaklık kurdu. Hazinesi de 400 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaştı. Ayrıca VeChain bu dönemde yeni bir kurumsal imaj ve sürdürülebilirlik hedefleri başlattı.

Bu arada, İrlanda ve San Marino'daki son eklemelerle Avrupa'daki fiziksel lokasyonlarını genişletmeye devam ediyor. Blok zincirinin diğer başarıları arasında temel geliştiricilerin sayısındaki keskin artış, PoA2.0 yükseltmesi ve Finality gadget'ının uygulanması yer alıyor.

Bununla birlikte, vakıf başarılarına dayanmıyor. Blockchain teknolojisinin daha geniş çapta benimsenmesini teşvik etme hedefiyle uyumlu daha fazla dijital sürdürülebilirlik programı başlatmayı planlıyor. VeChain'in planlanan girişimlerinden biri, VeChainthor yönetişim çekirdek modelini merkezden uzaklaştırmaktır.

Buna göre, bu hedefe ulaşmanın ilk adımı Yönlendirme Kurulu yönetim kurulu üyelerinin seçimidir.

VeChainthor Yönetişim Modelinin Merkezsizleştirilmesi

VeChain teknik incelemesine göre, Yönlendirme Komitesi kurulu, VeChain vakfının operasyonlarını denetleyecek ve kurul üyelerinin kararları, VeChain vakfının operasyonları ve stratejileri için çok önemlidir. VeChain topluluğu paydaşları, bu komitenin üyelerini seçmek için oy kullanır.

VeChain tarafından yapılan bir orta gönderiye göre, Yönlendirme Komitesi üyeleri VeChain vakfına, vakfın Web2 firmalarının sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için blok zincir teknolojisinden yararlanmalarını sağlamak gibi temel hedeflerine nasıl ulaşabilecekleri konusunda rehberlik edecek ve stratejiler önerecek. Ayrıca, komite bu hedeflere ulaşılmasına yol açan kararlara dahil olacaktır.

Sürdürülebilir uygulamaların dağıtımını yönlendiren ilk halka açık blok zinciri olan VeChainthor, gerçek dünya ekonomisini web3 teknolojisini kullanması ve mevcut ve gelecekteki projeleri, teknolojileri ve araçları aracılığıyla gerçek dijital sürdürülebilirliği sağlaması için güçlendirir. Bu nedenle, komite üyesi, bu hedeflere ulaşmak için gerekli bilgiye sahip deneyimli profesyoneller olmalıdır.

Aracı blog gönderisi, ilgilenen VeChain topluluğu üyelerinin Yönlendirme Komitesi yönetim kurulu üyesi olmak için nasıl başvurabileceklerinin ayrıntılarını da paylaşıyor. Gönderi ayrıca, her adayın seçim için aday olmadan önceki inceleme sürecini de açıkladı. Gönderi, seçim süreci için bağımsız bir seçim organı olup olmayacağını belirtmedi.

Bu arada verilerimiz, haberlerin ağın yerel tokeninin (VET) fiyatını olumlu etkilediğini gösteriyor. VET son 24 saatte yüzde 0,5 arttı ve 0,0201 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ