Walmart, Aralık 2022'de yeni bir VeChain aylık işlem rekoru kırdı.

VeChain: Walmart İş Yükü Patlıyor ve Yeni Yeşil NFT Pazarı Açılıyor

Walmart, Aralık 2022'de yeni bir VeChain aylık işlem rekoru kırdı. Başarı, VeChain sürdürülebilir teknolojiyi teşvik ettiği için övgü almaya devam ederken bile geliyor.

Walmart China ve VeChain arasındaki ortaklık yeni kilometre taşlarını işaretlemeye devam ediyor. Walmart, Aralık ayında bir önceki aylık işlem rekorunu kırdı.

VeChain topluluk yöneticisi VetMaik'in vurguladığı verilere göre, önceki aylık rekor sadece Kasım ayında kırılmıştı. VetMaik, bu başarının perakende şirketinin devam eden büyümesine ve VeChain'e gönderdiği iş yüküne işaret ettiğini kaydetti.

Bu arada Aralık ayı işlem hacmi, Walmart'ın ay boyunca tek bir günde 1,8 milyon işlem gerçekleştirmesiyle zirve yaptı.

Walmart China, blok zinciri tabanlı gıda izlenebilirliği ve izleme çözümünü güçlendirmek için VeChain blok zincirini kullanıyor. Platform, Walmart müşterilerinin zincirin mağazaları için satın alınan gıda maddelerinin geçmişini kolayca taramasına ve takip etmesine olanak tanır.

Sınıflandırma kuruluşu DNV'de tedarik zinciri ikiz geçiş departmanı başkanı Michele M.'nin yakın tarihli bir makalesine göre, ortaklık her iki tarafa da fayda sağladı. Walmart China için çözüm, gıda izlenebilirlik protokollerinin hızını ve doğruluğunu iyileştirdi.

İyileştirme, aynı zamanda, markanın itibarının zarar görmesini önlemesine yardımcı olurken, azaltılmış bir ilişkili maliyet ve azaltılmış kayıplarla sağlandı. DNV yetkilisi, Walmart'ın VeChain entegrasyonunu, blockchain teknolojisinin herhangi bir sektörde konuşlandırılabileceğinin en iyi örneği olarak gösterdi.

Benzer şekilde VeChain, platformun ağa sağladığı devasa işlem hacminden faydalandı. Walmart'ın başarısı aynı zamanda binlerce şirketin VeChain'i benimsemesine öncülük ediyor.

VeChain, Yeşil ve Sürdürülebilir Yeniliği Desteklemeye Devam Ediyor

Walmart, sürdürülebilir blockchain çözümleri sağlamada VeChain'in sektör lideri konumunu tanıyan tek marka değil. VeChain'in hizmet olarak blok zinciri (BaaS), Hizmet olarak Yazılım (SaaS) ve Hizmet olarak Platform (PaaS) çözümleri yakın zamanda Laava ID tarafından takdir edildi.

Avustralya merkezli dijital kimlik şirketi, bir tweet'te, VeChain'in ilk ve en büyük misli olmayan token (NFT) pazarı olan World of V'ye büyük övgüde bulundu. World of V'nin çevresel sürdürülebilirlik ve erişilebilirlik liderliğindeki bir kültürü şekillendirdiğini belirtti. NFT pazarı bunu sıfır ücretli, yeşil bir NFT pazarı sağlayarak yapıyor.


Özellikle, Laava ID geçen Ekim ayında VeChain ile bir ortaklığa ulaştı. Şirket, akıllı parmak izi protokolü için halka açık blockchain hizmet sağlayıcısı olarak VeChain'i benimsemeyi planlıyor. Protokol, gıda endüstrisi markaları arasında şimdiden ilgi görüyor.

Bu arada World of V, ilk VeChain topluluğu dijital koleksiyon etkinliğini başlatmak için yakın zamanda VeChain Vakfı ile ortaklık kurdu. Etkinlik, NFT teknolojisini fiziksel koleksiyon öğeleriyle birleştiren "fiziksel" dijital koleksiyon öğeleri kavramını tanıttı.

VeChain'in gördüğü yenilik ve ilgi, VET için potansiyel olarak yükseliş duygularını tetikleyebilir. Basın zamanında VET, son 24 saat içinde yüzde 9,08 artışla yaklaşık 0,017 $ seviyesinde işlem görüyordu. Günlük performans, haftalık zaman diliminde tokeni yüzde 10,6 artırdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ