Supply@ME, envanter para kazanma işlemlerini destekleyen ilk NFT'leri basmak için VeChainThor blok zincirini kullanır.

VeChain, Yatırımcılara Yeni Bir Varlık Sınıfı Sunmak İçin Trilyon Dolarlık Bir Şirketle Ortaklık Kuruyor

Supply@ME, envanter para kazanma işlemlerini destekleyen ilk NFT'leri basmak için VeChainThor blok zincirini kullanır.
Supply@ME ve VeChain, önümüzdeki birkaç ay içinde ikilinin ortaklık anlaşması kapsamında bir sonraki projeyi başlatacak.
VeChain ve Supply@ME  sınır ötesi bir fintech merkezi, Pazartesi günü envanter para kazanma işlemleriyle ilgili ilk NFT'leri başlattı. Supply@ME, bu NFT'leri VeChainThor blok zincirini kullanarak bastı. 1,6 milyon Euro değerindeki işlem, Supply@ME platformunu kullanan işletmelerin nakit akışını önemli ölçüde artıracak.

İşlem tutarı, araç tasarlayan ve üreten işletmelerin daha önemli bir nakit girişine erişmesine de olanak tanıyacak. Nakit akışı, Afrika, İtalya ve ABD'de özel ve endüstriyel araçlar tasarlayan ve üreten şirketler için özel olarak ayrılmıştır. Bu NFT para basımı, envanterden para kazanma endüstrisindeki bir ilktir.

Yatırımcılar için yeni bir varlık sınıfı sunar ve tedarik zinciri işletmeleri (özellikle imalat ve işletme) için yeni bir yönteme işaret eder ve işletmeleri için muazzam fonlara erişebilir. Supply@ME, sektörleri ne olursa olsun imalat işletmelerini yatırımcılarla buluşturur.

Bu tür imalat işletmeleri, ağır makineler ve kimyasallar üretenleri ve gıda ve moda endüstrilerini içerir. Genellikle yatırımcılar satılmamış hisse senetlerini yasal “gerçek satış” tekniğini kullanarak paraya çevirir. Bu yöntem, işletmelerin depolanan envanterde sıkışan fonları serbest bırakmasına yardımcı olur.

Geleneksel varlığa dayalı veya bankacılık kredisi seçeneklerini kullanmak yerine, bu yenilikçi ticari tesis, daha yüksek maliyet etkinliği nedeniyle üretim işletmeleri için daha iyi bir seçenektir. Ayrıca, işlerini yürütmek için borca girmekten kaçınmalarına yardımcı olur.

Bir üretici, hissesi için bir yatırımcı bulduğunda, son müşteri satın almadan önce bir geri satın alma talebi başlatabilir. Supply@ME'nin fintech platformu aracılığıyla, tedarik zinciri kesintilerinde çeşitli zorluklarla karşılaşan işletmeler, operasyonları için yeni bir nakit akışı kaynağına erişebilir.

Yatırımcılar, envanterleri ve diğer ticaret faaliyetlerini izlemek veya izlemek için Supply@ME platformunu kullanabilir. Platform, NFT'lerin yaşam döngüsünü verimli bir şekilde yönetmek için VeChainThor blok zinciri ile entegre edilmiştir. İmalat firmaları için yan fayda, risk yönetimi ve envanter optimizasyonunun ayrıntılı bir analizine erişmek için Supply@ME platformunu kullanabilmeleridir.

Yakında Bir Proje Daha Geliyor

Bu NFT lansmanı, Supply@ME-VeChain ittifakı altındaki ilk projedir. Her iki ortak da önümüzdeki birkaç ay içinde anlaşmalarına dayalı olarak başka bir proje başlatmayı planlıyor. Bu sonraki proje, başka bir envanter işlemini de içerecek, ancak değerlemesi 8,5 milyon dolar.

VeChain, bir sonraki projeyi bir çapa yatırımcısı olarak finanse edecek. Ancak, diğer likidite sağlayıcıları finansman sağlayacaktır. VeChain ağ paydaşlarından çekilirler. VeChain'in likidite havuzu ağından doğrudan yatırımcıları ve kripto varlık yöneticilerini içerir.

Supply@ME CEO'su Alessandro Zamboni, yeni lansman hakkında yorum yaptı. Ancak, “envanterden para kazanma için çok büyük bir pazar var. Bu sektördeki pek çok işletme uzun süredir sıkıntı çekiyor çünkü ellerinde bulundurdukları envanter, bu stokları satana kadar onlar için nakit akışı sağlıyor.”

Supply@ME'nin VeChain ile ortaklığının bu tedarik zinciri işletmeleri için daha ucuz bir seçenek sunduğunu da sözlerine ekledi. Bu nedenle, daha fazla fon ayırabilir ve bunları ticari operasyonlarında kullanabilirler. VeChain vakfı CEO'su Sunny Lu, Zamboni'nin sözlerini tekrarladı ve blockchain firmasının bu ortaklıkla ilgili geleceğin sahip olduğu şeyler konusunda heyecanlı olduğunu ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ