VeChain yönetim kurulu üyesi Renato Grottola, hareketin VeChain'in kuruluşlara ve bireylere ortak çevresel sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunmasına yardımcı olmasını sağlayacağını söyledi.

VeChain Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı ve VET Yatırımcıları İçin İyi Olan Milyarlarca Pazara Daldı

VeChain yönetim kurulu üyesi Renato Grottola, hareketin VeChain'in kuruluşlara ve bireylere ortak çevresel sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunmasına yardımcı olmasını sağlayacağını söyledi.
Bu ortaklık, çeşitli sektörlerden ve hükümetlerden en iyi şirketlerle uzun bir VeChain ortaklıkları serisinin sonuncusudur.
Dünyanın önde gelen blockchain platformlarından biri olan VeChain, yeni merkezini duyurdu. Duyuruya göre, San Marino, VeChain'in yeni merkezi olacak. Bu nedenle, blok zincirinin çeşitli yollarla ayrıntılı bir pazarlama kampanyası başlatması şaşırtıcı değildir.

Böyle bir yol, spor gerçekleridir. Beş ay önce VeChain, dünya çapında MMA sporlarında lider olan nihai dövüş şampiyonası (UFC) organizatörleri ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. Resmi katman bir blok zinciri ortağı olan VeChain, UFC canlı etkinlikleri, PPV platformları ve TV yayınları için özel haklara sahiptir.

Ayrıca, UFC içeriğini sosyal medya kanallarında dağıtmak için münhasır haklara sahiptir. En son güncelleme, VeChain'in artık Victor San Marino futbol takımının resmi sponsoru olması. Takım, İtalya'nın profesyonel liglerinin alt sıralarında mücadele ediyor.

Bu sezon şu ana kadar 13 kez forma giydi, 11 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Takım, İtalya Serie D'ye yükselmek için mütevazı bir hedef belirledi. Nihai hedefi, İtalya'nın en yüksek profesyonel futbol ligi olan İtalya Serie A'da rekabet etmektir.

VeChain'in Ortaklıkları

Sponsorluk, Nitto ATP finalleri 2022 ile bir ortaklığı takip eder. Bu tenis 13 ve 20 Kasım tarihleri arasında İtalya'da gerçekleştirilecektir. Bu etkinlik sırasında VeChain, Pala Alpitour içinde markalı bir alana sahip olacaktır. Orada, üst düzey kişiliklerle röportaj yapabilir.

Ayrıca, blockchain firması, diğer alanlardaki sporcular ve uzmanlarla röportajlara ev sahipliği yapabileceği Gattiono merkezinde başka bir markalı konuma sahip olacak. Ayrıca VeChain, ExPlus ve World of V ile işbirliği yapıyor. Etkinliklere ücretsiz giriş, VIP bölgelerine biletler ve eski bir tenis yıldızı olan Flavia Pennetta ile sohbet etme fırsatı gibi çeşitli özel ödüller vermeyi planlıyor.

Ortaklık ayrıca, 5.000 dijital tenis topundan oluşan özel bir NFT koleksiyonu olan VeBounce'ın lansmanını da görecek. Bu toplar estetik olarak farklılık gösterir ve farklı nadirlik seviyelerine sahiptir. VeChain'de üst düzey bir yönetici olan Renato Grottola, VeChain'in bireylerin ve kuruluşların ortak çevresel sürdürülebilirlik hedefine ulaşmalarına yönelik katkılarına yardımcı olmayı hedeflediğini söyledi.

Bu nedenle, VeChain, sürdürülebilirliğe yönelik blockchain tabanlı çözümler oluşturmaya istekli firmalar, yetkililer veya bireyler için bir referans platformu olacaktır. Ayrıca VeChain, önde gelen spor organizasyonları ile ortaklıklar yoluyla bu sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmayı umuyor. Ortaklık, VeChain'in çevresel sürdürülebilirlik konusundaki farkındalığı daha geniş bir kitleye yaymasını sağlayacak.

Ek olarak, Victor San Marino ve diğerleri ile yeni işbirliği, VET token sahiplerine iyi haber olacaktır. Bu tür hareketler, veteriner belirteçlerinin değerini artırabilecek temel faktörlerdir. Bu arada, VET şu anda 0,0219 dolardan işlem görüyor ve verilerimize göre son 24 saatte yüzde 6,98 arttı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ