Bu ortaklığın ortasında VeChain ve Electi, VeChain'in akıllı sözleşme yeteneklerini geliştirmek için birlikte çalışacak.

VeChain: Yeni Ortaklık, Blockchain Mimarisinin Akıllı Sözleşmelerinde Devrim Yaratacak

 Bu ortaklığın ortasında VeChain ve Electi, VeChain'in akıllı sözleşme yeteneklerini geliştirmek için birlikte çalışacak.

İkisi, AI, Blockchain ve Cryptography'yi teşvik etmek için birlikte çalışacak ve maksimum potansiyele ulaşabilmeleri için bu teknolojileri müşteriler için erişilebilir hale getirecek.

Popüler Katman-1 akıllı sözleşme blok zinciri platformu VeChain, son zamanlarda önemli ortaklıklar kuruyor. En son gelişmede, Vechain Foundation, Electi Consulting ile stratejik bir işbirliğine girdi. Electi Consulting'den yapılan resmi duyuruda şunlar kaydedildi:

Electi, ultra düşük karbon ayak izi ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir blok zinciri mimarisi ile dünyanın önde gelen kurumsal düzeyde L1 akıllı sözleşme platformu olan VeChain Vakfı ile stratejik işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyar.

Electi ve VeChain Vakfı, hedeflerimiz hizalandığında, VeChain'in akıllı sözleşme yeteneklerini daha da geliştirmek için değerli fikirler geliştirmeye ve yenilikçi çözümler uygulamaya odaklanacak.

VeChain Geliştirmeleri ve Ortaklıkları

VeChain ekosisteminde son zamanlarda meydana gelen bazı önemli gelişmeler oldu. Karbon yönetimi SaaS sistemi olan VeCarbon, kısa süre önce Karbon yönetimi SaaS endüstrisine hizmet sağlamak için “Sınıf III sertifikası” aldı.

Bu haftanın başlarında VeChain ayrıca dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları organizasyonu UFC'nin resmi Layer-1 blockchain ortağı oldu. UFC Küresel Ortaklıklar Kıdemli Başkan Yardımcısı Paul Asencio şunları söyledi: “VeChain'in kamu ve özel sektörün karbon nötr hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için gerçek dünya blok zinciri uygulamalarını kullanma konusundaki uzmanlığı, desteklemekten gurur duyduğumuz bir çabadır. Blockchain teknolojisinin gelecek nesiller için çevremizi korumak için kullanılabileceğine dair olumlu bir mesajı teşvik etmek için UFC'nin dünya çapındaki popülaritesinden yararlanmak için VeChain ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz."

Yıllar boyunca VeChain, Walmart, Bayer, BMW Group, BYD Auto, LVMH ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok lider kuruluşla ortaklık kurdu. Son gelişmelere rağmen, Vechian'ın yerel tokeni VET'nin fiyatı düşüşte. Geçen ay boyunca, VET fiyatı yüzde 20'den fazla düzeltildi ve şu anda 1,7 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,0237 dolardan işlem görüyor.

Elektis Hakkında

Electi danışmanlık, teknik ve iş danışmanlığına odaklanan lider bir pazar oyuncusudur. Veri Bilimi/Analitiği, Dijital Dönüşüm ve Strateji, Blok Zinciri Teknolojileri, Yapay Zeka ve Bilgi Güvenliğinin kilit alanlarına odaklanır. Genel Müdür Theodosis Mourouzis şunları söyledi:

Electi'nin vizyonu, AI, Blockchain ve Kriptografiyi teşvik etmek ve bu teknolojileri müşterilerin maksimum potansiyele ulaşabilmeleri için erişilebilir hale getirmektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ