Bu yılın ilerleyen saatlerinde VeChain, çok zincirli veri köprüleri ve bir varlık iniş platformu sunmayı planlıyor.

VeChain: Yeni Yol Haritası, VET Teknolojisini Kullanan Şirketlerin 2023 ve Sonrasında Nasıl Üstün Olacağını Gösteriyor

Bu yılın ilerleyen saatlerinde VeChain, çok zincirli veri köprüleri ve bir varlık iniş platformu sunmayı planlıyor.
Gelecek yıl VeChain, Layer-2 toplamaları, merkezi olmayan dosya depolama, DAO yönetişimi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda proje üzerinde çalışacak.

Kurumsal akıllı sözleşme blok zinciri platformu VeChain (VET), son zamanlarda piyasada meydana gelen bazı önemli gelişmelerin ön saflarında yer aldı. Yakın zamanda, VeChain Foundation'daki geliştirme ekibi 2023 ve 2024 yılları için eksiksiz bir yol haritası açıkladı.

VeChain Vakfı yaptığı yeni duyuruda, proje geliştiricilerinin 2023 yılının ilk yarısında bir karbon ayak izi kaşifi üzerinde çalışmayı planladıklarını belirtti. Ek olarak üzerinde çalışacakları diğer bazı projeler, bir Ethereum (ETH) token köprüsü ve bir cüzdan tarayıcı uzantısı.

2023'ün ikinci yarısında, VeChain geliştiricileri, bir çok zincirli jenerik veri köprüsünün yanı sıra bir varlık çıkarma platformunun yanı sıra bir VeChain adlandırma sistemi uygulamak için çalışacaklar. Ek olarak, Vechain geliştiricileri, diğer özelliklerin yanı sıra akıllı şehir ekosistemleri ve oracle'lar oluşturmak için çalışacaklar.

Kurumsal düzeyde bir blockchain ağı olan Vechain, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için çalışmaktadır. Ek olarak, şirketler için ürün yaşam döngüsü yönetimini ve veri sertifikasyonunu iyileştirmeye yönelik bir hizmet listesi sunar. VeChain üzerinde çalışan akıllı sözleşmeler, VET işlemleri yoluyla değer taşıyabilir.

2024'ün ilk çeyreğinde VeChain, Layer-2 toplamaları, merkezi olmayan dosya depolama, merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) yönetişim sihirbazları, algoritmik token destekli stablecoin'ler, akıllı sözleşme güvenlik analiz araçları vb. gibi çok sayıda proje üzerinde çalışmayı planlıyor.

VeChain'in Şimdiye Kadarki İlerlemesi

2022'nin son yılı, daha geniş kripto pazarı için oldukça kötüyken, VeChain ekosisteminde meydana gelen gelişmeler açısından oldukça iyiydi. VeChain blok zincirindeki toplam yeni adres sayısı 304.355'e ulaştı.

VeChain blok zincirindeki yıllık toplam işlem sayısı 12,9 milyonu aştı ve aynı zamanda NFT işlem sayısı da 2,7 milyona ulaştı. ayrıca geçen yıl boyunca VeChain 50'den fazla NFT projesine ev sahipliği yaptı. Ayrıca, VET ticaretini destekleyen toplam borsa sayısı 42'ye yükseldi.

VeChain blok zincirinde meydana gelen devam eden gelişmeler, VET işlem ölçümlerini de etkiledi. Geçen ay boyunca, VET'in sosyal hacmi, genel ağ popülaritesini yansıtacak şekilde yüksek kaldı.

Ayrıca, VET'in Binance fonlama oranındaki son artış, türev piyasasında kripto para biriminin artan talebine işaret ediyor. VeChain'in yerel kripto parası olan VET de 2023'ün başından bu yana daha geniş pazar rallisine katıldı. 2023'ün ilk iki haftasında, VET fiyatı yaklaşık %30 arttı ve kazanımların çoğu geçen hafta geldi. .

VeChain Vakfı, gelecekteki yükseltmelerle bunun piyasadaki en büyük sektörlerden bazılarını sekteye uğratacağını kaydetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ