Velas ve Woonkly arasındaki heyecan verici yeni işbirliği, her iki ağın kullanıcıları için daha yüksek performans, daha iyi güvenlik ve gelişmiş erişilebilirlik sağlamak üzere ayarlandı.

Velas ve Woonkly, NFT Darphane ve Ticareti Güçlendirmek İçin Güçlerini Birleştirdi

Velas ve Woonkly arasındaki heyecan verici yeni işbirliği, her iki ağın kullanıcıları için daha yüksek performans, daha iyi güvenlik ve gelişmiş erişilebilirlik sağlamak üzere ayarlandı.

13 Ekim 2022, Önde gelen blok zinciri protokolü Velas ve Metasocial ağı Woonkly, bugün her iki ağın mevcut ve gelecekteki kullanıcılarını birbirine bağlayacak yeni bir ortaklığın ayrıntılarını açıkladı.

Woonkly'nin merkezi olmayan sosyal ağını Velas'ın sektör lideri blok zinciri ile bir araya getirmek, kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlamayı vaat ediyor. Ortaklık, NFT'leri hızlı ve kolay bir şekilde basıp takas etme yeteneğini artırmanın yanı sıra, bir dizi NFT ve Metaverse projesinin ortak geliştirilmesiyle de sonuçlanacak.

Velas blok zincirinin Woonkly platformunun en son sürümüne yakın zamanda entegrasyonu, NFT'lerini Velas ağı üzerinde hızlı, güvenli ve düşük maliyetle kolayca basabilen Woonkly kullanıcılarına şimdiden gerçek avantajlar sağlıyor.

Yeni ortaklık sayesinde, mevcut Velas blok zinciri kullanıcıları topluluğu artık sosyal medya entegrasyonu, NFT'lerin daha hızlı satın alınması ve ticareti ve daha düşük işlem ücretleri ile Woonkly'nin ürün ve hizmetlerine erişebilecek.

Yeni ortaklık, sektörde tanınmış iki gücü bir araya getiriyor. Velas, son derece düşük ücretler ve sıfır karbon emisyonu ile saniyede 75.000'e kadar işlem sağlayan, mevcut en verimli blok zinciri protokollerinden biri olarak kabul edilmektedir. Woonkly, sosyal medya ve NFT matbaacılığını entegre ederek kendisini yenilikçi bir güç olarak zaten kurmuştur.

Yeni ortaklığın merkezinde, yeni standartları teşvik etmek için inovasyonu kullanmaya yönelik ortak bir bağlılık yatmaktadır. İşbirliği, Velas protokolünün, blok zinciri teknolojisinin faydalarını daha geniş bir kullanıcı topluluğuna getirme misyonunu yerine getirmesine yardımcı olurken, Woonkly'nin NFT pazarında baskın oyuncu olma tutkusunu yerine getirmesine yardımcı olacak.

Bugünkü duyuru, Velas'ın kullanıcılara fayda sağlayarak erişimini ve etkisini artıran stratejik ortaklıklar geliştirmeye nasıl odaklanmaya devam ettiğini gösteriyor.

Velas'ın Kurucu Ortağı ve CEO'su Farkhad Shagulyamov

“Velas blockchain, Woonkly ile bu yeni ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyar. Bizim için girdiğimiz her ortaklık, kullanıcılarımıza değer katmalı ve teknolojimizin erişimini genişletme hedefimize ulaşmamıza yardımcı olmalıdır. Woonkly halihazırda kullanıcılara benzersiz bir hizmet sunuyor ve blok zincirimiz hem mevcut platformlarını geliştirecek hem de her iki işletme için de bir dizi heyecan verici gelecek fırsatı sunacak.

İşletme olarak sektörün ön saflarında yer almaya kararlıyız. Woonkly ile anlaştığımız gibi ortaklıklar, stratejimizin kritik derecede önemli bir parçasıdır. Velas'ın pazar lideri konumunu sürdürecek ve inşa edecek olan şey inovasyon ve işbirliğine odaklanmaktır."

Daniel Santos Corcoles, Woonkly CEO'su

"Kullanıcıların sosyal ağların temel işlevlerini merkezi olmayan bir şekilde düzenlemelerini sağlayan teknolojiler geliştiriyoruz. Bunun için içerik üreticilerine NFT koleksiyonları oluşturmak için kapsamlı bir araç seti sunan bir platform sunuyoruz. Woonkly ve Velas çünkü bu işbirliği ile Web3 ve NFT ekosistemini alt üst edebilir ve her iki topluluğun üyelerine tek bir ağ üzerinden birbirleriyle iletişim kurma fırsatı sağlayabiliriz."

VELAS Hakkında

"Velas", Velas blok zinciri protokolü, ilgili yazılım ürünlerinin ekosistemi ve bunlarla ilgili tüzel kişilikler için kullanılan bir ticari addır.

Velas, şu anda Ethereum VM uyumluluğuna sahip en hızlı blok zinciridir. Şirket 2019 yılında Zug, İsviçre'de kuruldu ve bir Ferrari Premium Partneridir.

Velas aynı zamanda güvenli, birlikte çalışabilir, son derece ölçeklenebilir işlemler ve dünyanın her yerindeki insanların hayatlarını iyileştirmek için dünyayı değiştiren teknoloji ürünlerini ve hizmetlerini entegre eden akıllı sözleşmeler için en verimli blok zincir ağlarından biridir.

Velas, merkezi olmayan uygulamalar, sosyal platformlar, açık finans, erişim yönetimi çözümleri, Web 3.0 DeFi uygulamaları, mikro uygulamalar ve daha fazlası için yenilikçi bir ortam yaratıyor.

Son derece düşük ücretlerle saniyede 75.000'e kadar işlem sağlayan Velas, mevcut en verimli blok zinciri ağlarından biridir. Geniş bir merkezi olmayan ürün ve hizmet yelpazesi kullanan bir ekosistem olan Velas'ın temel amacı, bir İklim Nötr blok zinciri olarak sertifikalandırılmak için aktif çabalar sürerken, mikro girişimlerden kurumsal bölümlere kadar her tür kullanıcıya blok zincir teknolojisini getirmektir. 2025 yılına kadar tamamen dağıtılmış bir Uzay ağı olmak.

Medya Bağlantısı

Şirket Adı: Velas
İlgili Kişi: Dan Zaitsev, Shirly Valge
Web sitesi: https://velas.com/
E-posta: [email protected]
Telegram: https://t.me/velascommunity
Twitter: https://twitter.com/VelasBlockchain
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/velas-ag/

Woonkly Hakkında

Blockchain tabanlı şirketler yaratmada liderdir. Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve Fungible Tokens (NFT) alanlarında son teknoloji ürünler yaratıyoruz.

Tecrübemiz ve bilgimiz sayesinde dünya çapında milyonlarca kullanıcı için gerçek sorunları çözen ürünler geliştirmeye kararlıyız.

Woonkly, kullanıcıların platformdaki her bir gönderiyi hızlı, kolay ve ekstra ücret ödemeden bir NFT'ye dönüştürmelerini sağlayan bir meta-sosyal pazar yeridir. Bu, Woonkly'nin yaratıcıların, etkileyicilerin, Yeteneklerin, oyuncuların, metaverse'lerin, kullanıcıların ve oyunların merkezi olmayan bir şekilde para kazanmasına ve sosyalleşmesine izin verme misyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Sonuç olarak, Woonkly'nin hırsı, gerçekliğin ve metaverse'in önemli bir bağlayıcısı olarak hareket etmektir.

Woonkly, yaratıcıları, etkileyicileri ve markaları meta veri kaynakları, Play-To-Earn oyunları ve kullanıcıları ile bağlayarak, gelişmekte olan Web3 dünyasını destekleyen kritik bir köprü sağlar.

Medya Bağlantısı

Şirket Adı: Woonkly
İrtibat Kişisi: Sara Santos
Web sitesi: https://velas.com/
E-posta: [email protected]
Telegram: https://t.me/Woonkly_EN
Twitter: https://twitter.com/WoonklyEN
Facebook: https://www.facebook.com/woonkly/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ