Son zamanlarda, piyasa durgun kaldı ve kripto ayısı hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılar için büyük bir zorluk oldu.

ViaBTC Sermaye | Hizmet Odaklı ve Uzun Vadeli Yatırım Taahhüdü

Son zamanlarda, piyasa durgun kaldı ve kripto ayısı hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılar için büyük bir zorluk oldu. Son dönemde, birçok büyük VC fonunun, yatırım yaptıkları projelerin tokenlerini, kilitleri açılır açılmaz sattığı bildirildi. Özellikle, bazı VC fonlarının token dampingi, projeler üzerinde olumsuz etkilere ve hatta bazı durumlarda bir hayatta kalma krizine neden oldu. Damping aynı zamanda VC kurumları hakkında kamuoyunun kutuplaşmasına neden oldu.

Bir Ayı Piyasasında VC fonları İçin Tek Çıkış Yolu Bir Çıkış Mı?

Bu bağlamda ViaBTC Capital farklı düşünüyor: "Altyapı oluşturmaya, yaratıcı Web 3 uygulamalarına, GameFi, yenilikçi DeFi vb.'ne odaklananlar da dahil olmak üzere, pazarın testine dayanabilecek birçok umut verici projeye yatırım yaptık. Bu projeler genellikle ihtiyaç duyar. Ürünlerini ve teknik avantajlarını adım adım inşa etmek için 2 ila 3 yıl, nihayet sürekli karlar getirmeden önce. Ayı piyasasından kaynaklanan likidite sıkışıklığıyla boğuşan bebek projelerin tokenlerini elden çıkarmanın uygun olmadığını düşünüyoruz.” ViaBTC Capital, maliyetleri geri kazanmak yerine, projelerin büyüyüp daha yüksek getiriler getirene kadar büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. ViaBTC Capital için, kullanıcı talebindeki ve ürünle ilgili istatistiklerdeki büyüme, tokeni ve şirketi zaman içinde daha değerli hale getirecek ve bu da daha fazla piyasa likiditesi çekecektir.

Finansal yatırımların kısa vadeli getirilerinin artık mümkün olmadığı bir dünyada, VC fonları sakin kalmalı ve piyasanın gelecekteki trendini yeniden gözden geçirmelidir. ViaBTC Capital, uzun vadeli bir perspektiften bakıldığında, kripto endüstrisinin birçok benzer çöküşe tanık olduğuna ve her kripto çöküşünün ardından önemli bir toparlanma olduğuna inanıyor. Bu nedenle, yatırımcılar ihtiyatlı davranırken iyimser kalmalıdır. Balonlar patladıktan sonra, eskiden olduğu gibi hikayelerden ve onaylardan yararlanmak yerine, tüm projeler verilere ve ürünlere güvenmek zorunda kalacak.

ViaBTC Capital'in, kripto pazarına girmeyi planlayan bebek projeleri ve geliştirici ekipleri için bazı önerileri:

Projeler, hızlı geri dönüşler sağlayabilecek vakaları kopyalamaya kafayı takmak yerine, yenilikçi fikirlere dayalı ürünler inşa etme cesaretine sahip olmalıdır.

İyileştirilmiş operasyonları sürdürmek ve sürdürülebilir bir yol haritası formüle etmek.

Rekabet avantajı oluşturmak için temel Ar-Ge teknolojileri oluşturun.

Profesyonel tavsiye ve danışmaya ihtiyaç duyduğunuzda, ViaBTC Capital ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Biz sadece başka bir kurumsal yatırımcı değil, aynı zamanda yatırım sonrası hizmetlerin profesyonel bir sağlayıcısıyız.

ViaBTC Capital, Uzun Vadeli Yatırımlara ve Yatırım Sonrası Hizmetlere Odaklanıyor

Yatırım alanında, yatırım sonrası hizmetler daha hızlı ivme kazanıyor. ViaBTC Capital, kuruluşundan bu yana, standart bir yatırım sonrası sistemi oluşturmaya çabaladı. Yatırım sonrası hizmetler sunan profesyonel bir ekip, büyük yumuşak güce ve rafine operasyonlara sahip bir ekip oluşturmaya çalışmıştır.

Kurumsal yatırımcılar, en iyi projelere yatırım yapmak istedikleri yerde dengelenen ve yoğun rekabetle karşı karşıya kalan getiriler elde ederken, ViaBTC Capital, yatırım sonrası hizmetlere daha fazla önem vermiştir. Günümüzün ayı piyasasında, yalnızca fonlamaya dayalı yatırımların büyük getirileri artık kurumsal yatırımcılar için mevcut değildir. Piyasanın ilk günlerinde kurumlar “tohum” ektikten sonra hasadı beklediler. Ancak şimdi, yatırım başarısını katalize eden bebek projelerin gelişmesine yardımcı olmak için “yoğun çiftçilik” yapmak zorundalar. ViaBTC Capital, bir yatırım sonrası hizmet sistemi oluşturmanın ve kişinin genel gücünü artırmanın bir yatırım ekosistemi oluşturmanın en önemli adımı olduğuna inanıyor.

ViaBTC Capital, ViaBTC Pool, CoinEx Exchange, CoinEx Smart Chain (CSC), ViaWallet ve CoinEx Charity dahil olmak üzere birden fazla iş segmentini yöneten ViaBTC Group tarafından desteklenmektedir. Kapsamlı blok zinciri deneyimleri ve bol piyasa kaynaklarıyla, böylesine köklü bir ekosistem, ViaBTC Capital'in benzersiz avantajı haline geldi. Daha spesifik olmak gerekirse, proje ekiplerine ürün ekosistemi, Ar-Ge, ekonomik modeller, pazar kaynakları, nicel jeton stratejileri ve VC bağlantıları açısından tüm büyüme aşamalarında yatırım sonrası hizmetler sağlayabilir. ViaBTC Capital'da, güçlü bir yatırım öncesi ekibi, profesyonel yatırım sonrası ekibiyle yakın bir şekilde çalışır. ViaBTC Capital'in yatırım ekibi, kripto para ve finansa odaklanan şirketlerden gelen birinci sınıf yeteneklerle, etkili yatırım sonrası hizmetler aracılığıyla projeleri güçlendirmeyi ve böylece sonunda inanılmaz getiriler sağlamayı hedefliyor.

Durgun piyasa koşullarıyla karşı karşıya yatırımcılar, yatırım sonrası hizmetler aracılığıyla bile beklenen getiriyi elde etmekte zorlanırlar. Bununla birlikte, büyük emelleri olan VC fonları, yatırım sonrası hizmetlerin uzun vadeli değerini göz ardı etmemelidir. Uzun vadeli yatırımlara ve birinci sınıf yatırım sonrası hizmetlere kendini adamış olan ViaBTC Capital, portföyündeki seçkin projelerle mevcut zorlukların üstesinden geleceğinden emindir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ