Maymunlar genellikle zeki olmayan ve vahşi olarak düşünülür.

Vibed Akış Uygulaması: Müzik Akışı İçin Kripto Kazanın

Maymunlar genellikle zeki olmayan ve vahşi olarak düşünülür. Çoğu durumda, popüler fikir, maymunların insan varlığı için bir tehdit oluşturduğudur. Yine de, sahadan elde edilen anekdotsal kanıtlar, örneğin bir Maymunlar sınıfının - Orangutanların - iyi problem çözme yeteneklerine sahip olduğunu öne sürerek bu tür varsayımlara meydan okuyor. Bu inançları tamamen ortadan kaldırmak ve Web2 ile Web3 arasındaki boşluğu kapatmak için Apes ve Hoomans arasında bir birleşmeye ihtiyaç vardır. Bu birleştirici etkiyi kurmak için Vibin' Ape Society devreye giriyor.

Bunu Hangi Büyü Yapacak?

Vibin' Ape Society, tek bir çatı altında bir Web2-Web3 ortaklığını kapsar. NFT inovasyonunu bir araç olarak kullanarak Hoomans'ı Apes'e müzikle bağlamayı hedefliyorlar. Plajda kulaklık takan, ayakları ince kumla kaplı, iki parmağı havada, yüksek sesli müzikle titreşen, ünlülerle şampanya yudumlarken, akıl sağlığını ve gözle görülür bir mutluluk durumunu koruyan maymunların resmini yapın. Vibin' Ape Society'nin inşa ettiği şey budur. Şaşırtıcı olan, bunun yapılma şeklidir.

O halde Vibed Akış Uygulaması Nedir?

Vibed akış uygulaması, kullanıcılarına müzik akışı için ödeme yapan bir platformdur. Kullanıcıların aylık abonelik ücreti ödemek zorunda olduğu diğer popüler müzik akışı platformlarının aksine, Vibed ile kullanıcılar en sevdikleri müzikleri ücretsiz olarak yayınlayabilirler. Şimdi, ücretsiz olduğu için daha az değerli bir şey sunacağını doğrulamaz. Fark yaratan bir akış hizmetidir. Yazma sırasında, farklı kıtalarda en yüksek puan alan sanatçılarla ortaklık anlaşmaları sağlanıyor. Hepsi bu değil. Dahası, kullanıcılar sadece ücretsiz olarak yayın yapmakla kalmıyor, aynı zamanda dinledikleri her müzik veya podcast için de para alıyorlar. Sabah uyanın ve müzik akışı yapın. O sabah rutinini tamamlarken müzik akışı yapın. İş molası sırasında mı? Ya da o e-postayı göndermeden önce? Aktarım! İşinizden veya ilişkinizden vazgeçtiğinizde müzik terapidir. Bu kesinti süresini boşa harcamayın, Vibed uygulamasında müzik akışı yapın. Yaptığınız gibi bir hareket, müziğe vibe, eziyet olmak zorunda değil. Akış yapın ve ödeme alın!

Vibin' Ape Society'nin de bir NFT projesi olduğunu ve bu nedenle NFT sahiplerine Vibin' Apes denildiğini hatırlayın. Sadece sahip oldukları için daha büyük ödüller alacaklar. Vibed karının bir kısmı, her kullanıcının sahip olduğu NFT(ler)in derecelerinin farkında olan oranlarda, üç ayda bir Vibin' Apes'e ödenir.

Bu Nasıl Mümkün Olabilir?

İşte nasıl çalışır: Bir insan bir maymunla her titreştiğinde, maymun puan şeklinde bir hediye verir ve ardından; $VBD tokenleri. Vibin' Ape Society'nin hizmet tokenleri olan bu $VBD tokeneri, ApeVille'in işlerini yürütmek için kullanılan birincil para birimi olarak hizmet eder. Vibed uygulaması kullanıcıları, müzik akışı için puanlarla ödüllendirilir. Bu puanlar daha sonra $VBD tokenlerine  dönüştürülebilir ve büyük borsalarda işlem yapmak için kullanılabilir hale getirilebilir. Bunu daha çok bir ritüel olarak düşünün , simbiyotik bir değiş tokuş süreci ,bunun iyiliği için bir değiş tokuş olarak değil, iyi işler için bir ödül olarak görülür. Bu simbiyotik ilişki uzun vadede karşılıklı olarak faydalıdır. Basitçe söylemek gerekirse, müzik akışı yaparak Maymunları mutlu edin ve kripto ile ödüllendirin.

Kullanıcılara Nasıl Ödeme Yapılır?

Türünün ilk örneği olan bu yardımcı program, kullanıcıların yalnızca merkezi olmayan cüzdanlarını Vibed uygulamasına bağlamaları ve müzik akışı başlatmaları gerektiğinden, tamamen merkezi değildir. Ödüller, nitelikli kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılır. Bu fonlar artık ticaret için bireysel tercihlere dayalı olarak borsalara gönderilebilir. Tamamen merkezi olmayan bir "e-posta kaydı" veya kimlik doğrulama koduna gerek yok! Bu, kullanıcılar için bir Web3 kimliği oluşturarak ademi merkeziyetçilik müjdesinin daha da yayılmasına yardımcı olur.

Ne olursa olsun, Vibed uygulaması kullanıcıları, NFT'lerle ilgili kesinlikle göz alıcı bir yardımcı program dünyasına hazırlanmalı. Sanatın, hype'ın ötesine geçer ve bu konuda var olan “norm”dan çok uzaktır. Vibin' Ape Society'nin hikayesinden topluluğa kadar benzersizliği ve çok daha fazlası, bu projenin arkasındaki harika yardımcı programlar çok şey anlatıyor. Sessiz, sabırlı ve tutarlı, Maymunların ApeVille'de ne yaptığını yalnızca zaman gösterecek. O yüzden fırsatınız varken girin, ancak durum ne olursa olsun, Let's Just Vibe!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ