Bu yazımızda sizlere VIDT Datalink (VIDT) Nedir? sorusunun cevabını verip VIDT Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

VIDT Datalink (VIDT) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla VIDT Token

Bu yazımızda sizlere VIDT Datalink (VIDT) Nedir? sorusunun cevabını verip VIDT Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

VIDT Datalink (VIDT) Nedir?

VIDT Datalink (VIDT), blockchain destekli bir veri doğrulama platformudur. Proje, tüm dijital varlıkları güvenli bir şekilde onaylamayı ve güvence altına almayı hedefliyor, bu nedenle dolandırıcılık ve hatalar artık dijitalleşmedeki yenilikleri engellemiyor.

VIDT Datalink, Binance Akıllı Zincir üzerinde BEP-20 tokenı olarak çalışan ve Ethereum'un ERC-20 tokenı olarak çalışan yardımcı tokenı VIDT ile hem Binance Smart Chain hem de Ethereum üzerinde çalışıyor.

Herhangi bir kullanıcı, bu belirli dosyaya karşılık gelen bir karma oluşturacak olan VIDT Datalink platformuna bir dosya kaydedebilir ve ardından bunu kullanıcının tercihine göre bir blok zincirinde saklayabilir. Dosyadaki herhangi bir değişiklik karmasını büyük ölçüde farklı hale getireceğinden, VIDT Datalink platformu kullanıcı adına herhangi bir dosya kurcalama işlemini kolayca tespit edebilir.

VIDT tokenı, VIDT Datalink platformunda ödeme aracı olarak kullanılır. Dosyanın karma değerini, zaman damgasını, kişisel ve kurumsal cüzdan adreslerini kaydeden işlemleri yayınlamak için kullanılabilir.

VIDT tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ