Bu yazımızda sizlere Voxies Coin (VOXEL) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle VOXEL coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Voxies Coin (VOXEL) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla VOXEL Token

Bu yazımızda sizlere Voxies Coin (VOXEL) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle VOXEL coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Voxies Coin (VOXEL) Nedir?

Voxies, blok zinciri üzerinde ücretsiz oynanabilen, 3D sıra tabanlı taktiksel bir RPG oyunudur. Voxies'in ana oynanışı geleneksel bir RPG ve taktik oyununa benzer, ancak blok zinciri teknolojisi ile desteklenmektedir ve sahiplik oyunun temel kavramlarının merkezinde yer almaktadır. Takım tabanlı bir taktik oyunu olarak, oyuncular oyunda birden fazla karakteri kontrol edebilir ve her karakter doğrudan NFT olarak sahip olunan veya ücretsiz oyuncular için oyun tarafından sağlanan Voxies ile temsil edilebilir.

VOXEL, Voxies'in yerel hizmet tokenıdır ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Oyun içi para birimi: VOXEL, pazarda (ekipman, NFT öğeleri ve karakter satın alma) ve oyun içi etkinliklerde (PvP maçları, işçilik vb.) kabul edilen oyun içi para birimidir.

Oyun, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

Oyun içi pazar yeri: Oyuncular oyun içi öğeleri (ör. Karakterler, Ekipmanlar, NFT öğeleri) pazarda takas edebilirler.

Rekabetçi maçlar: Kullanıcılar VOXEL ödülleri kazanmak için 2 tür Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) maçına katılabilecekler. Biri oyuncuların sahip olduğu karakterlere dayalı olacak ve diğer kategori her iki oyuncu için de aynı karakter setine dayalı olacaktır.

Zanaatkarlık: Oyuncular, eşyalarını geliştirmek için oyunların farklı unsurlarını birleştirebilecek ve kaynaştırabilecek, bu da eşyalarının etkinliğini ve nadirliğini artıracak.

Voxies NFT'leri: 9,999 Voxie NFT'ler bir bağ eğrisi üzerinde satılmıştır. Orijinal genesis 10k Voxies, Stones adı verilen oyun içi bir öğe ile yeni nesil karakterleri üretebilecek.

Voxies (VOXEL) nedir?

Voxies, blok zinciri üzerine inşa edilmiş, oynaması ücretsiz, 3D sıra tabanlı taktiksel bir RPG'dir.

Oyuncuların oyunu oynamak için kripto para birimleriyle ilgili herhangi bir deneyime sahip olmaları gerekmez ve oyun içi etkinlikleriyle Voxel token'ları kazanmak için Voxie NFT'lerine sahip olmaları gerekmez. Oyuncular başlamak için herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadığından, Voxies daha fazla oyuncu tarafından benimsenebilecektir.

Voxies'in oyun içi mekanikleri (pazar yeri, ekipman üretimi ve PvP savaşları) VOXEL tokenleri için birincil talep itici gücü olacaktır.

Proje, oyunları Voxie Tactics'in herkese açık bir demosunu yayınladı. Demoda, oyuncular parti seçimi, ekipman yüklemeleri ve PvE savaşları gibi çeşitli oyun içi mekanikleri deneyebilirler. Çeşitli oyun içi öğeler NFT'ler olarak temsil edilir, bu da oyuncuların oyun içi öğeleri oyun içi pazarda veya ikincil NFT pazarlarında takas etmelerini sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ