Voyager, Avant-Garde Trading Securities ile Pazartesi günü bir API ortaklığı olduğunu açıkladı.

Voyager ile Avant-Garde

Perakende ve kurumsal yatırımcılara ticaret çözümleri sunan bir kripto komisyonculuğu firması olan Voyager  ( CSE: VYGR ), 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülen yeni bir broker-bayi olan Avant-Garde Trading Securities ile Pazartesi günü bir API ortaklığı olduğunu açıkladı.

Duyuruya göre , Avant-Garde Trading zaten müşterilerine hisse senetleri, opsiyonlar, ETF'ler, vadeli işlemler ve forex ticareti sunmayı planlıyor. Voyager ile yapılan yeni ortaklık sayesinde Avant-Grade, tekliflerine kripto para birimi ticareti ekleyecek.

Voyager Digital CEO'su Steve Ehrlich, “Voyager Digital, kripto pazarına erişimi dönüştürmeyi taahhüt ediyor ve yalnızca son ay içinde üç önemli ortaklık duyurduk” dedi. “Avant-Garde Trading Securities ile ortaklığımız bu dönüşümün bir parçası ve yatırımcıları bugün en iyi kripto-varlık platformuna bağlayacak.”

API ortaklığı ile Voyager, Avant-Grade sorunsuz uygulama hizmetleri ve sıfır komisyon işlemiyle büyük kripto borsalarından verileri toplayan tescilli bir pazar veri akışı sunacak.

Avant-Garde CEO'su David Gompert, “Avant-Garde Trading Menkul Değerler, Voyager Digital gibi dünya standartlarında bir şirketle ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyor” dedi. “Modern platform ve teknolojisi, müşterilerimize bu büyüyen varlık sınıfına yatırım yapmak için muazzam bir fırsat sağlayacaktır.” şeklinde ifade etti.

Bu haber, Voyager'ın Voyager İlgi Programının ve Ethos (ETHOS) markasının Voyager Token'a (VGX) eklenmesini içeren bir iOS güncellemesini başlatmasından birkaç gün sonra geldi.

Yatırımcılar, Voyager uygulamasına kaydolarak veya SLUDGE25 kodunu kullanarak 100 dolar satın alarak BTC'den 25 dolar kazanabilecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ