Bu yazımızda sizlere Voyager (VGX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve VGX Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Voyager (VGX) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi VGX Token

Bu yazımızda sizlere Voyager (VGX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve VGX Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Voyager (VGX) Nedir?

Voyager (VGX), Ethos tokenini (ETHOS) Voyager tokeni (VGX) olarak yeniden markalaştırdı. Bu gelişme, Ethos teknolojisini Voyager ekosistemine entegre etmede önemli bir adımı temsil ediyor.

Voyager, kripto para birimleri ve dijital varlıklara adanmış bir çevrimiçi aracı kurumdur. Voyager, yatırımcılara çevrimiçi hisse senedi ticaretinin bugün olduğu aynı sorunsuz, güvenli ve kullanışlı deneyimi sunan, düzenlenmiş bir kripto para birimi komisyoncusudur. Voyager, emirleri birden fazla borsada yürütür, "En İyi Uygulama Emirlerini" sağlar ve müşterilere son derece likit bir piyasaya erişim sağlar.

Voyager, likidite sorunlarını çözmek için yeni nesil Dinamik Akıllı Sipariş Yönlendirici çözümünü ve gözetim izleme çözümünü oluşturdu. Siparişler, tüketicilere en iyi sonuçları sunmak için borsalar arasında yönlendirilir ve bölünür. Platform, ihtiyaç duyduğunuzda paranızın güvende ve kullanılabilir olmasını sağlayan güvenli ve likit fonlarla yolunuzu yatırmanıza olanak tanır.

Voyager, komisyonsuz bir işlem hizmeti işletmektedir. Tüketiciler, ekstra ücretler olmadan mümkün olan en iyi uygulamayı elde ettiklerini bilerek gönül rahatlığıyla ticaret yapabilirler. Fiyatlar peşindir, bu nedenle bir işlem yapmadan önce fiyatı ve tüm maliyetleri bilirsiniz.

Voyager ekibi, geleneksel finans endüstrisinde olduğu kadar kripto para birimi endüstrisinde de güçlü bir geçmişe sahiptir. Voyager, müşteriler için güvenliğe ve erişilebilir kişisel saklama seçeneklerine öncelik vererek ve tüketicilere karşı şeffaflık ve güven inşa ederek güven oluşturur. Modern, son derece güvenli saklama çözümlerini uygulamak için Ledger Vault gibi endüstri liderleriyle birlikte çalışırlar. Voyager'ın hedefi, kripto para birimlerini transfer etmek, saklamak ve takas etmek için en güvenli ve en tüketici odaklı yerdir.

VGX Coin Nedir?

Voyager'ın Yerel tokeni (VGX), Voyager'ın tüm takas, saklama ve cüzdan ürünleri ekosisteminde değer ve fayda sağlayacak sıvı, işlevsel bir tokendir. Tokenler, müşteri deneyimini geliştirmek için çeşitli yardımcı programlar için stake edilebilir veya tüketilebilir. Tüketiciler, VGX'e sahip olarak, kripto fonlarının kendi anahtarlarını tutmanın avantajlarından yararlanabilirken, aynı zamanda kripto varlıklarını hızla takas edebilirler.

VGX yerel aracı tokenlarini kullanırken, önemli değer ve avantajlar elde edersiniz. Doğrudan işlemlerin bir parçası olarak, VGX tokeni olan kendi kendine para yatıran Vault'dan ticaret yapma yeteneği, kullanıcıların doğrudan kendi kendine barındırılan cüzdan işaretinden anında işlem yapmasına olanak tanıyan anında blok zinciri işlemlerine olanak tanıyacaktır. Doğrudan işlemlerin bir parçası olarak, VGX sahipleri ücret ödemek ve ücretlerde indirim almak için tokenleri kullanabilir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ