VLaunch, son günlerin popüler projelerinden biri. Dünyanın farklı yerlerindeki insanların yeni ve heyecan verici projelere yatırım yapmasına imkan veren çok zincirli bir Launchpad olan VLaunch, VPAD adında da bir token’a sahip.


VLaunch, son günlerin popüler projelerinden biri. Dünyanın farklı yerlerindeki insanların yeni ve heyecan verici projelere yatırım yapmasına imkan veren çok zincirli bir Launchpad olan VLaunch, VPAD adında da bir token’a sahip. Bir ERC-20 token’ı olan VPAD’in toplam arzı 1 milyar olarak belirlendi.

VLaunch sayesinde bireysel yatırımcılar, kripto para projelerinin başlangıç aşamasında fonlama turlarına küçük miktarlarla da olsa katılabiliyorlar.

Platform, şu an için Metamask cüzdanının hem web hem de mobil sürümünü destekliyor. Diğer cüzdan entegrasyonlarının da önümüzdeki dönemde geleceği belirtiliyor.


VPAD, VLaunch Projelerine Katılım Olanağı Sağlıyor

VLaunch üzerindeki projelere katılabilmek için kullanıcıların VPAD token’larını stake etmeleri gerekiyor. VPAD token’larını stake edenler, VLaunch üzerindeki projelere katılma şansı elde ediyor. Ek olarak staking ödüllerine de hak kazanılıyor.

14 Milyon VPAD Stake Edildi

VLaunch’ın sağladığı son verilere göre, 26 Aralık 2021 tarihi itibari ile yaklaşık 14 milyon VPAD token stake edilmiş durumda. Mevcut fiyatla bu miktar, 18 milyon doların üzerinde. VPAD stake eden kişi sayısı ise 9 binden fazla.

VPAD Nereden Alınır?

VLaunch’ın token’ı VPAD’i merkezi veya merkeziyetsiz borsalardan satın alabilirsiniz. VPAD, Ethereum blok zincirini destekleyen cüzdanlarda ya da satın aldığınız platformda saklanabilir.

Çoğu kez günlük  işlem hacimlerinde 10 milyar doları geçen Phemex de VPAD’i listeledi. Basit arayüz ve güvenli altyapısıyla Phemex’te VPAD satın alabilirsiniz. VPAD işlemleri için Phemex’e şimdi kaydolun.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ