Bu yazımızda sizlere Vulcan Forged Coin (PYR) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle PYR coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Vulcan Forged Coin (PYR) Nedir? İşte Detaylarıyla PYR Token

Bu yazımızda sizlere Vulcan Forged Coin (PYR) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle PYR coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Vulcan Forged Coin (PYR) Nedir?

Vulcan Forged, Ethereum, Polygon üzerine inşa edilmiş ve yakın zamanda BSC'ye genişletilmiş NFT oyunlarına adanmış bir oyun stüdyosudur. Platformdaki oyun serileri arasında VulcanVerse ve Berserk, projenin 2 ana oyunudur. PYR, kullanıcıların oyun içi pazardan NFT satın almalarına, staking'e katılmalarına ve bursiyer kayıt ücretlerini ödemelerine olanak tanıyan yerel hizmet tokenidir.

PYR, Vulcan Forged ekosisteminin yerel hizmet tokenidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

NFT satın alma ve satma: Kullanıcılar, Vulcan Forged Marketplace'te PYR kullanarak NFT'ler ve oyun içi öğeler satın alabilir ve satabilir.

Staking: Kullanıcılar, oyun içi Arazi NFT'lerini yükseltmek için PYR stake edebilir, bu da stake ödüllerinin (LAVA tokenleri olarak ödenir) verimini artıracaktır.

Likidite madenciliği: Kullanıcılar likidite ödülleri ve DEX işlem ücretlerinden pay kazanmak için VulcanDEX'teki likidite havuzlarına katkıda bulunabilirler.

Bursiyer kayıt ücreti: Kullanıcıların bir bursiyer olarak NFT kiralayabilmeleri için bursiyer kayıt ücretini ödemek üzere PYR kullanmaları gerekmektedir.

Vulcan Forged, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

LAVA Tokenları: Vulcan Forged ekosistemindeki ikincil token'dır ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Kazanmak için oyna: Kullanıcılar PYR stake ederek ve Vulcan Forged oyunları oynayarak LAVA kazanır.

Oyun içi para birimi: Kullanıcılar oyun içi işlemler için ödeme yapmak üzere LAVA'ya ihtiyaç duyacaktır (ör. NFT'leri yükseltmek, arazi parselleri üzerine inşa etmek için).

VulcanDEX: Kullanıcılar, platformun DEX'i aracılığıyla likidite sağlayabilir, stake edebilir ve LAVA tokenlerini PYR ile takas edebilir.

Vulcan Market: Kullanıcılar Vulcan Forged pazarında NFT alıp satabilir.

Oyun içi NFT'ler: Vulcan Forged ekosisteminde, Topraklar, Vulkanlıklar, Tohumlar vb. dahil olmak üzere çeşitli NFT türleri vardır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ