Walken ekibi, Solana ağı aracılığıyla trend olan Oyna-Kazan (P2E) işine girişti.

Walken, Play-to-Earn Walken Runner Oyununu Önümüzdeki Haftalarda Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Walken ekibi, Solana ağı aracılığıyla trend olan Oyna-Kazan (P2E) işine girişti. Walken Dapp son derece kullanıcı dostudur ve katlanarak büyüme potansiyeli yüksek bir iş modeli sağlamanın yanı sıra Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir.
Kazan-kazan sektöründe yükselen bir yıldız olan Walken, Hiper Günlük Oyunu Walken Runner'ı piyasaya sürüyor. Walken Runner, ekosistemin sporcularını içeriyor ve onların atletik becerilerini sergiliyor. Aynı zamanda, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek birçok oyundan Walken ekosistemindeki ilk oyundur - hepsi, kullanıcıların Web2'den Web3'e daha kolay geçiş yapmalarını sağlamanın bir parçasıdır.

Walken CEO'su Alexei Kulevets şunları söyledi:

Walken projesinin mevcut çekişinden gurur duyuyoruz ve ilerlemeye ve sınırları zorlamaya ilham veriyoruz. Walken Runner, topluluğa ek değer ve eğlence sağlamayı ve ayrıca jeton yardımcı programını genişletmeyi amaçlayan ilk cesur denememizdir. Viral olma ve ana oyuna harika bir katkı olma potansiyeline sahip.
Walken ekibi, Solana ağı aracılığıyla trend olan Oyna-Kazan (P2E) işine girişti.

Walken ve P2E Endüstrisi

Walken Dapp, viral olma potansiyeli yüksek bir iş modeli sağlamanın yanı sıra oldukça kullanıcı dostu ve Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Özellikle Walken ekosistemi, kusursuz bir finansal sistem için WLKN belirteçlerini kullanır. WLKN belirteci, ByBit kripto borsası, Huobi Global ve Gate_io'da alım satım için listelenmiştir.

Aksi takdirde, yeni bir Walken Dapp kullanıcısı 1000 adıma eşdeğer 1 GEM ile ödüllendirilir. Yürüyerek kazanılan Taşlar, kullanıcının NFT karakterlerini yükseltmek için kullanılır. Hız, Güç ve Dayanıklılığı yükseltmek oyun içi oyuncu Savaşlarına yardımcı olacaktır.

Uygulamanın, sağlık durumu da dahil olmak üzere kullanıcının cihazından önemli bilgiler aldığını belirtmekte fayda var. Bununla birlikte Walken uygulaması insanlara geçim şansı verirken sağlık sorunlarına da çözüm getirmiştir.

Coingecko tarafından sağlanan piyasa verilerine göre, bugün Oyun (GameFi) piyasa değeri, son 24 saatte yüzde 0,4 artışla 6,07 Milyar Dolar. P2E endüstrisindeki en iyi projeler arasında Sandbox, Axie Infinity, Enjin Coin, Immutable X ve STEPN bulunmaktadır.

Bu nedenle, P2E endüstrisindeki rekabetin önümüzdeki yıllarda yüksek kalması bekleniyor. Derin cep yatırımcılarıyla en iyi projeler muhtemelen önümüzdeki on yıl boyunca başarılı olacak.
Walken ekosistemi, diğerleri arasında Huobi Ventures, Animoca Brands Group ve Moonchain Capital dahil olmak üzere kripto endüstrisindeki bir düzine saygın yatırımcı tarafından destekleniyor.
Bazı analistler, proje başarısının bir ölçeği olarak topluluk katılımı düzeyini kullanmayı tercih ederken, Walken ekosisteminin 194 binin üzerinde Twitter takipçisi var.
DeFi ve GameFi kombinasyonu, küresel kabulde astronomik bir hacim yaşadı. Kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisi, artan uluslararası düzenlemelerle önemli ölçüde benimsenmenin eşiğinde. Dünya çapındaki hükümetler, yatırımcıları kendi yetki alanlarına çeken politikalar tasarlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ