Bu yazımızda sizlere Wall Street Games Coin (WSG) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve WSG Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Wall Street Games Coin (WSG) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi WSG Coin

Bu yazımızda sizlere Wall Street Games Coin (WSG) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve WSG Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Wall Street Games Coin (WSG) Nedir?

Wall Street Games, oyuncuların kripto para birimlerinde ödüller için eğlenceli ve bağımlılık yapan basit oyunlarda birbirleriyle savaştığı yeni nesil hibrit blok zinciri tabanlı çevrimiçi oyun platformudur!

İki oyuncu, beceri tabanlı oyunlarda becerilerini test eder. Şans burada sana yardım etmeyecek! Her zaman bir kazanan ve bir kaybeden vardır.

Wall Street Games, cüzdanınızı web sitesine bağlamak, stake ederek kullanmak için en sevdiğiniz tokeni seçmek ve oynamak istediğiniz miktara karar vermek kadar basittir!

Platform, önde gelen ve çok başarılı çok uluslu oyun şirketleri için çalışan deneyimli blok zinciri ve oyun geliştiricileri tarafından inşa edildi ve benzersiz vizyonlarını yepyeni zirvelere taşıyorlar.

Heyecan verici ve bağımlılık yapan oyunlar, NFT'ler ve çok daha fazlası yakında geliyor.

WSG tokeninin kullanım durumu nedir?

Wall Street Games (WSG) tokenlerinin, hem platformumuzdaki oyuncular hem de satın almak için potansiyel token arayan alıcılar için harika bir satın alma fırsatı haline getiren çeşitli kullanım durumları vardır:

Token sahipleri platformda oynarken ücret indirimleri alacak

Token sahipleri platformda her gün daha fazla oyun oynayabilecekler

Token sahipleri platformda NFT sanat eseri, ürün ve diğer benzersiz özellikleri satın alabilecekler.

Token sahipleri, stake etme ve benzeri faaliyetlerden faydalanabilecekler.

Token sahipleri yönetişim platformuna katılabilecek ve yeni oyun modlarını oylayabilecek/önerebilecek ve platformun gelecekteki gelişimine karar verebilecek

Token sahipleri, belirli bir Token miktarına ulaştıktan sonra özel VIP grubuna katılabilecekler.

Token sahipleri oyun senaryoları oluşturabilecek ve topluluk tasarımlarını seçerse ödüllendirilecek

Token sahipleri, yanma olaylarından ve ekonomiyi deflasyonist tutacak diğer birkaç faktörden faydalanacak.

Wall Street Games

“Wall Street Games, oyuncuların kripto para birimlerinde ödüller için eğlenceli ve bağımlılık yapan basit oyunlarda birbirleriyle savaştığı yeni nesil hibrit blok zinciri tabanlı çevrimiçi oyun platformudur!”

WSG tokeni Nasıl ve Nereden Alınır?

WSG, diğer ana kripto para birimlerinin aksine, bir dizi kripto borsasında listelenmiştir, doğrudan fiat para ile satın alınamaz. Bununla birlikte, önce herhangi bir büyük borsadan Bitcoin, ETH, USDT, BNB satın alarak ve ardından bu kripto parayla işlem yapmayı teklif eden borsaya aktararak bu parayı yine de kolayca satın alabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ