Uzun vadeli yatırımcı için Invictus Capital, Crypto20 (C20) Endeks fonu da dahil olmak üzere bir dizi yüksek performanslı Endeks Fonu sunar.

Uzun vadeli yatırımcı için Invictus Capital, Crypto20 (C20) Endeks fonu da dahil olmak üzere bir dizi yüksek performanslı Endeks Fonu sunar. CoinGecko'nun verilerine göre, kripto para birimlerinin genel piyasa değeri ilk kez 3 trilyon doları aştı. Yeni dönüm noktası, Ethereum'un Bitcoin'in bir kez daha rekor seviyelere ulaşmasıyla birlikte bir fiyat keşfi dönemine girmesinden kısa bir süre sonra geldi.

En popüler altcoinlerden bazıları yeni bir yükseliş trendine girmiş gibi göründüğünden, benzer bir yükseliş fiyatı hareketi genel olarak görülebilir. Solana, Polkadot, Avalanche ve Terra önlerinde çok az net dirençle toplanıyor.

Artık çoğu dijital varlık daha yeşil çayırlara gidiyor gibi görünüyor .Her hafta spot ışığında görünen yeni bir dijital para ile bazı yatırımcılar, birden fazla kripto para biriminin performansını izleyen bir Endeks Fonunun gücünü fark etmeye başlıyor.

İşin gerçeği, son zamanlarda görülen yükseliş fiyatı hareketine rağmen, bize göre kripto para piyasası henüz aşırı alım bölgesine ulaşmadı. Kurumsal sermaye yeni akmaya başladı ve yüksek net değerli bireyler arasında ilgi artıyor.

Fidelity Digital Assets, anket yaptığı kurumsal yatırımcıların %36'sının dijital varlıklara yatırım yaptığını ve yaklaşık %80'inin onlar hakkında "çekici" bir şey bulduğunu belirtti. Ankete katılanların yaklaşık %33'ü, bu varlıkların önemli bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu belirtti.


Kurumların alana girmesini engelleyen ana engellerden biri, güvenilir saklama çözümleri ve iyi tanımlanmış bir düzenleyici çerçevedir. Yine de, düzenleyiciler ve kanun koyucular tarafından benzer şekilde artan inceleme, oyun alanını düzleştirebilir ve kurumsal yatırımcıların kafa kafaya dalmasına izin verebilir. Bu yeni ortaya çıkan varlık sınıfının geleceğini şekillendirmek için şimdiden savaşan birkaç lobici var.

Örneğin, Blockchain Derneği'nin yönetici direktörü Kristin Smith, mevcut finansal sistemi yöneten "eski kurallar" genellikle dijitale pek uygun olmadığı için bu yeni varlık sınıfına daha fazla açıklık getirmek amacıyla milletvekillerine kripto para birimini açıklıyor. Klein/Johnson Group'un kurucu ortağı Izzy Klein, Kongre'nin kripto para birimlerini nasıl vergilendirmeyi planladığını da yakından izliyor. Lobicilik firması Cozen O'Connor Public Strategies'in genel müdürü Patrick Martin, kripto para birimi ve blok zinciri inovasyonunu mümkün kılarken yasal davranışı teşvik eden bir düzenleyici çerçeve geliştiriyor. İsviçre, Portekiz ve Kanada gibi ülkeler ile Wyoming ve Texas gibi ABD eyaletleri, bölgelerinde kripto endüstrisinin gelişimini teşvik etmek amacıyla düzenleyici netlik sağlamaya çabaladılar.

Bu önlemler bir kez uygulandığında, yönetimi altında trilyonlarca dolar değerinde varlığa sahip kurumların portföylerine kripto para birimleri eklemesinin önünü açabilir. Fairlead Strategies, LLC'nin kurucusu ve yönetici ortağı Katie Stockton'ın, yatırımcıların kriptoyu benimsemesinin “bu eğrinin yukarı yönlü hızlanabilecek çok düşük ucunda” olduğuna inanmasının ana nedenlerinden biri de budur.

Benzer şekilde, JMP Securities, blockchain teknolojisinin “kaçış hızına” ulaştığını ve ilerlemesinin yavaşlamasını zorlaştırdığını söyledi. Yatırım bankacılığı platformu analistleri Devin Ryan ve Brian McKenna, “kripto ekonomisinin yaşamımızın en büyük yeniliğini temsil edebileceğini” savunuyorlar.

Bazıları, piyasa değerine göre dünyanın en büyük dijital varlığının kurumsal olarak benimsenmesi göz önüne alındığında Bitcoin'i açık bir "kazanan" olarak görse de, akıllı sözleşme platformlarının ve diğer hizmet tokenlerinin geniş bir merkezi olmayan uygulamalar evrenini mümkün kılmak zorunda olduğu kullanım durumlarını reddetmek saflık olur. Bu nedenle Endeks Fonlar, geniş çeşitlendirme yoluyla riskleri en aza indirdiği ve yatırımcıların karşılaştığı araştırma yükünü azalttığı için yatırımcılar için en iyi seçenekler arasında yer alıyor.

Uzun vadeli yatırımcı için Invictus Capital, Crypto20 (C20) Endeks fonu da dahil olmak üzere bir dizi yüksek performanslı Endeks fonu sunar. C20, kripto alanına yatırımda devrim yaratan, dünyanın ilk kripto para birimi tokenize endeks fonuydu. Fon, yatırımcılara, Invictus Yatırımcı Platformu aracılığıyla herhangi bir zamanda tasfiye edilebilen tek bir ticarete konu tokende piyasa değerine göre en iyi 20 kriptodan oluşan çeşitli bir portföye maruz kalma olanağı sağlar. Invictus Capital, yeni nesil endeks fonlarına öncülük etmiştir. Crypto10 Hedged (C10) Fund'un (%852) ve C20'nin (%452) başlangıcından bu yana olağanüstü performansı, kripto endeks fonlarının parlak bir geleceği olduğunu gösterdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ