Ünlü film yapım ve televizyon yayın şirketi Warner Bros, heyecan verici bir duyuruyla Web3 sektörüne giriyor.

Warner Bros, “The Flash” için Altcoin İşbirliğini Açıkladı

Ünlü film yapım ve televizyon yayın şirketi Warner Bros, heyecan verici bir duyuruyla Web3 sektörüne giriyor. Şirket, merakla beklenen süper kahraman filmi 'The Flash'ı bir altcoin ağı ile ortaklaşa Blockchain üzerinde yayınlama planlarını açıkladı. Katılımcılar, NFT ödülleri ve özel sahneler de dahil olmak üzere benzersiz bir Blockchain deneyiminin keyfini çıkaracak ve film izleme deneyimlerine yeni bir boyut katacaklar.

Warner Bros'un 'The Flash' için Altcoin İşbirliği Açıklandı

'The Dark Knight' ve 'Justice League' gibi ikonik filmlerin arkasındaki güç merkezi Warner Bros Home Entertainment, en son süper kahraman filmi 'The Flash'ı Blockchain'de yayınlayarak dalgalar yaratıyor. Resmi duyuruda sadece 10.000 adet filmin satışa sunulacağı ve katılımcılara Blockchain tabanlı bir platform aracılığıyla filmi evlerinin rahatlığında izleme fırsatı verileceği belirtiliyor. Warner Bros, Web3 alanındaki bu girişime öncülük etmek için önde gelen bir altcoin projesiyle işbirliği yaptı.

Eluvio ile Çığır Açan Ortaklık

Filmin fragmanı, izleyiciler için özel NFT'ler ve yayınlanmamış sahneler de dahil olmak üzere bir dizi cazip ödül vaat ediyor. Warner Bros, bu benzersiz Web3 deneyimini hayata geçirmek için öncü bir içerik blok zinciri platformu olan Eluvio ile güçlerini birleştirdi. Eluvio'nun Content Fabric ağından yararlanan izleyiciler, film yolculukları boyunca merkezi olmayan depolama, dağıtım ve sahiplikten yararlanacaklar.

Sürükleyici Blockchain Deneyimi

Film meraklıları, 18 Temmuz 2023'te resmen satışa sunulacak olan Blockchain deneyiminin önizlemesini şimdiden alabilirler. 'Flash Web3 Film Deneyimi' olarak adlandırılan bu proje, hayranlara eşi benzeri olmayan bir multimedya NFT sahiplik deneyimi sunuyor. İzleyiciler değerli sanat eserlerini toplayabilir, dijital paskalya yumurtalarını ortaya çıkarabilir ve Web3 filmi içinde sürükleyici AR koleksiyonlarını keşfedebilirler. NFT sahipleri, 1 Ağustos 2023'ten itibaren 'Flash' NFT'lerini bir topluluk pazarında satma fırsatına sahip olacak ve bu yenilikçi sürümün etkileşimli yönünü daha da geliştirecek.

Warner Bros'un Eluvio ile çığır açan işbirliği ve 'The Flash' filmi için bir altcoin ağının dahil edilmesi, Web3 çağında heyecan verici bir sıçramaya işaret ediyor. Sınırlı sürümler ve özel özelliklerle, hayranlar artık en sevdikleri süper kahramanın NFT'ler aracılığıyla yaptığı yolculuğun bir parçasına sahip olabilir ve Blockchain teknolojisiyle desteklenen yeni bir film izleme deneyimine kendilerini kaptırabilirler. 'The Flash' filminin yakında vizyona girecek olması hiç şüphesiz film endüstrisinin dijital evriminde yeni bir standart belirleyecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ