Fiziksel güzel sanatı NFT'lere bağlayan bir yatırım platformu olan Angelo lansmanını duyurdu.

Web3 Platformu Angelo Fiziksel Sanat Koleksiyonunu Yeniden Tasarlamaya Hazırlanıyor

Fiziksel güzel sanatı NFT'lere bağlayan bir yatırım platformu olan Angelo lansmanını duyurdu. web3 platformu, soyut NFT sahipliği kavramına daha dokunsal bir bileşen eklemeyi amaçlamaktadır.

Aralık ayında bir sanat ticareti yarışmasıyla platform yumuşak lansmanı yapıldığında, halk Angelo'yu ilk kez deneyimleyebilecek. Bu, 2023'ün başlarında resmi olarak halka açık tam sürümden önce pazara ilk uygulamalı erişimi sağlayacaktır.

Angelo, üyelerinin NFT'ler aracılığıyla fiziksel güzel sanatlara kısmen yatırım yapmalarını sağlar. Platform, daha önce fiziksel sanata erişimi olmayan daha genç, dijital-yerli bir yatırımcı demografisini hedefliyor. Angelo, fiziksel sanatın fraksiyonel mülkiyetini destekleyerek güzel sanatlar dünyası ile blockchain endüstrisi arasındaki boşluğu dolduracak.

Angelo iki temel kavramı birleştirir: NFT fraksiyonelleştirme  daha küçük fraksiyonlara bölünmüş NFT'ler etrafında odaklanan, hızla büyüyen bir yatırım sektörü ve tarihsel olarak ortalama bir yatırımcının ulaşamayacağı daha yaygın olan fiziksel güzel sanatlar mülkiyeti kavramı.

Angelo, gelecek nesil ileri görüşlü yatırımcılar için sanat koleksiyonunun evi olmayı hedefliyor. Bu tür bireyler, yeni bir yatırım fırsatından yararlanma fikrinden heyecan duyarlar, ancak NFT'lerin riskleri, uygulamaları ve değeri konusunda çekinceleri olabilir.

Bir Angelo sözcüsü şunları söyledi: "Portföylerini çeşitlendirmek isteyen deneyimli yatırımcılardan oyunda yeni olan ancak öğrenmek ve büyümek için heyecan duyan maceracılara ve öncülere kadar herkes Angelo'ya katılabilir."

Angelo, 5 Aralık'ta başlayacak benzersiz bir sanat ticareti yarışmasıyla platformunun ön lansmanını yapıyor. Kayıtlar 17 Kasım'da açılıyor.

Angelo Hakkında

Angelo, yaratıcıların, koleksiyonerlerin ve sanatseverlerin web3'ün gücünü kullanarak fraksiyonlara ayrılmış sanatı satabilecekleri, yatırım yapabilecekleri ve takas edebilecekleri bir ekosistem yaratarak güzel sanatın geleceğini demokratikleştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ