Web3 Vakfı, Polkadot'un DOT tokenlarını bağlayıcı olmayan bir topluluk referandumunun ardından yeniden kullanma planını sürdürüyor.

Web3 Vakfı Bu Öneriyi Reddetti

Web3 Vakfı, Polkadot'un DOT tokenlarını bağlayıcı olmayan bir topluluk referandumunun ardından yeniden kullanma planını sürdürüyor.

Web3 Vakfı, Kusama ağında bir topluluk referandumu gerçekleştirdikten sonra 100 kat Polkadot (DOT) tedarikini yeniden kullanma önerisini reddetti

Polkassembly olarak adlandırılan referandum, teklif için büyük ölçüde destek gördüğü halde, Web3, “Web3 Vakfı ve Parity safları dahil olmak üzere, ihmal edilemez miktarda muhalefet” kaydetti.

Yeniden düzenlemenin sahipleri etkilemesini önlemek amacıyla, DOT'ların arzı 100x artırılacak ve her bir DOT sahibinin ağdaki toplam payını koruyacaktır.

Web3, topluluğun “küçük ondalık sayılar yerine tam sayılar gibi daha ergonomik veya insan tarafından okunabilir birimlerle başa çıkma yeteneği” getireceğini savundu.

Bağlayıcı olmayan oylama Kusama zincirinde gerçekleştirildi ve Kusama'da yapılan referandumların en büyüğü olan% 13'ten fazla katılım sağladı.

Sosyal medya temelli tartışma ve oylama faaliyetlerine dayanarak Web3, “Kusama topluluğunun genel olarak bölünmüş ve referandum hakkında oldukça güçlü hissettiği” sonucuna vardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ