Weiss Ratings, göreceli kripto yeni gelen Chainlink'in (LINK) fiyatının, yaklaşan bir benimsenme nedeniyle mevcut değerinin yaklaşık beş katına çıkacağını tahmin ediyor.

Weiss Ratings: Bu Altcoin

Weiss Ratings, göreceli kripto yeni gelen Chainlink'in (LINK) fiyatının, yaklaşan bir benimsenme nedeniyle mevcut değerinin yaklaşık beş katına çıkacağını tahmin ediyor.

Chainlink, geleneksel işletmelerin verilerini blockchain'e kolayca entegre etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Weiss Ratings'e göre, bu iş modeli platformu talep artışı için bir platform oluşturuyor.

“… Akıllı sözleşmeler, dış dünyaya doğal bir bağlantısı olmayan blok zincirinin yaratıklarıdır. Dolayısıyla, piyasa faizlerinin veya döviz kurlarının ne olduğunu, teminat olarak kullanılan çeşitli varlıkların değerlerini ve hatta hangi gün olduğunu bilmeleri mümkün değildir. Tüm bu kritik veriler dış kaynaklardan gelmek zorundadır. ”

İcra başkanı Sergey Nazarov ve baş teknoloji sorumlusu Steve Ellis liderliğindeki Chainlink, akıllı sözleşmelerin karmaşık dijital anlaşmaları kolaylaştırmak için harici veri akışlarına ve ödeme rayları da dahil olmak üzere gerçek dünya olaylarına sorunsuz ve güvenli bir şekilde bağlanabilmesi için geliştirildi.

Weiss analistleri Bruce Ng ve Juan Villaverde'ye göre, şu anda piyasa değerine göre 14. en büyük kripto olan Chainlink’in yerel kripto para biriminde ödenecek işlemlerle LINK’in değeri, akıllı sözleşmelere yönelik artan taleple birlikte artacaktır.

“Akıllı sözleşmelerin neredeyse üstel büyümesi, Chainlink için ileriye doğru neredeyse katlanarak talep edilmesi ve sağladığı bilgiler anlamına da geliyor.”

Weiss Ratings, Google’ın Chainlink’i ve platformun Synthetix, Compound, Aave dahil olmak üzere şu anki ortaklıklar listesini kullanacağının bir işareti olarak kullanacağına işaret ediyor.

“Tüm bu işlemleri dikkate alarak, LINK'in 20 $ 'a kadar ticaret yapabileceğini düşünüyoruz. Bu bugün için esnaf neredeyse beş kat daha fazla. Yatırımcılar LINK'i radarlarında tutacak kadar akıllı olacaklar.

Chainlink, 2020'nin başında 1,82 $ 'dan şimdiki fiyatı olan 4,45 $' a yükseldi -% 144 artış.

 Kripto varlığının 2020'deki büyük hamlelerinden sonra daha fazla potansiyel bırakıp bırakmadığı görülüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ