Analitik ajans Weiss Ratings, platformun kripto için 'yeni bir perspektif' üzerinde çalıştığını söyleyerek Cardano'ya tekrar övgüde bulundu

Weiss Ratings: Cardano, Kripto

Analitik ajans Weiss Ratings, platformun kripto için 'yeni bir perspektif' üzerinde çalıştığını söyleyerek Cardano'ya tekrar övgüde bulundu

Cardano şu anda CoinMarketCap’in ölçeğinde 11. sırada. Finansal analizlerle ilgilenen Weiss Ratings ajansı tarafından tercih ediliyor gibi görünüyor.

Kriptoya Yeni Bakış Açısı

Geçmişte birkaç kez, Weiss Ratings, Cardano'yu, diğer bazı blok zincirlerinden, örneğin EOS'dan üstün tuttu. 2019'da birkaç kez, ajans, merkeziyetçilik eksikliği nedeniyle EOS'un teknoloji puanını düşürdü ve Cardano'ya harika bir gelecek öngördü.

Şimdi, Weiss Ratings tekrar Cardano hakkında övgüyü tweetliyor ve kriptoya yeni bir bakış açısı getirebileceğini söylüyor.

Ajans ayrıca Cardano'nun DeFi alanına katkıda bulunmasını bekliyor. Bununla birlikte, yenilikler çok fazla araştırma gerektirir ve bu da zaman gerektirir.

Cardano Bir Stablecoin Yaratacak mı?

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson'ın DAI modeline dayanan ve ADA tarafından desteklenen bir stablecoin başlatma olasılığı hakkında konuştuğunu bildirdi. Weiss Ratings o zamanlar DAI'nin yapısının USDC ve Tether’in USDT'sine kıyasla daha faydalı olduğunu söyledi.

Weiss Ratings de son bir tweet'te bu konuyla ilgli olarak şöyle demişti:

 “Cardano'daki DAI benzeri bir token, ADA tokenına muazzam bir değer getirecek - esas olarak bir teminat kaynağı olarak ona dayanacak olan #DeFi ekosisteminin tamamını doğuracaktı. DeFi #ETH'ye tonlarca yardımcı program getirdi, ADA için de aynı şeyi yapabilir.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ