Bugün bir ofis alanı sağlayıcısı olan WeWork, Coinbase borsası ve BitPay ile bağlantılı olarak müşterilerden bir ödeme şekli olarak kripto para birimlerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

WeWork, Coinbase ve BitPay ile Kripto Ödemelerini Kabul Etmeye Başlayacak

Bugün bir ofis alanı sağlayıcısı olan WeWork, Coinbase borsası ve BitPay ile bağlantılı olarak müşterilerden bir ödeme şekli olarak kripto para birimlerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Firma, seçilen kripto para birimlerinde gelen ve giden işlemlere izin vererek ekonomisini genişletmek istiyor.

WeWork, BitPay aracılığıyla sunduğu teklifler için ödeme olarak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), USD Coin (USDC), Paxos (PAX) ve diğer bazı kripto para birimlerini kabul edecektir. Firma ayrıca bilançosunda kripto para birimlerini tutacak.

WeWork CEO'su Sandeep Mathrani şunları söyledi:

"WeWork’ün gücü, dünyanın her yerindeki üyelerimizin çeşitli ihtiyaçlarını evrimleşme ve en iyi şekilde karşılama becerimizde yatıyor. Üye tabanımız fintech sektöründe büyümeye devam ederken, onların ihtiyaçlarına uyum sağlama ve yeni bir ekonomiye hizmet etme kabiliyetimiz de artacaktır. WeWork, üyelerimizi desteklemek için yeni yollar bularak her zaman yenilikçi teknolojilerin ön saflarında yer almıştır. Üyelerimiz için kabul edilen bir ödeme şekli olarak kripto para birimini ekleyerek sunduğumuz seçeneği genişletmek bizim için mantıklı. "

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ