Tüccar Willy Woo, yatırımcı momentumunun yükselişe döndüğünü ve piyasanın Mayıs ayında yapılacak olan halving etkinliğine hazırlandığını ifade ediyor.

Willy Woo Açıkladı: Bitcoin Fiyat Momentumu Boğaya Geçişin Habercisi Olabilir

Tüccar Willy Woo, yatırımcı momentumunun yükselişe döndüğünü ve piyasanın Mayıs ayında yapılacak olan halving etkinliğine hazırlandığını ifade ediyor.

İyi Haber

Tanınmış tüccar Willy Woo, kripto topluluğuna iyi bir haber gönderdi. Twitter hesabında zincir analizine atıfta bulunan bir grafik yayınladı ve Bitcoin ile ilgili yatırımcı momentumunun yükselişe işaret ettiğini gösterdiğini söyledi.

“Alt kısım çoğunlukla muhtemel, daha düşük bir şey makro görünümünde sadece bir fitil olacak.”

Pazar önümüzdeki yıl Mayıs ayında gerçekleşecek olan yaklaşmakta olan Bitcoin halving etkinliği için hazırlanmaya başladığını açıklıyor.

Bitcoin Fiyatı

Bu arada, Cuma günü, Bitcoin fiyatı 7.400 $ seviyesine kavuşmayı başardı. Yazının yazıldığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin 7.576 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti @CryptoMichNL, Bitcoin’in yakında 8.000 - 8.200 $’a ulaşacağına inanıyor. Ancak, bundan sonra BTC'nin 6.800 dolara, hatta 6.500 dolara düşebileceğini de ekliyor.

Bununla birlikte, kimi anlistler de 2020 yılında gerçekleşecek olan halving etkinliğinden dolayı BTC fiyatının yükselip yükselmeyeceği konusunda en ufak bir şüphe dahi duymuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ