WITTY, Merkezi Olmayan Finans Ekosisteminde DeFi bir Değer Zinciri oluşturmak amacıyla Ürünler ve Hizmetler geliştirmeye odaklanan Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulmuş tamamen yerli bir Afrika Blockchain FinTech Sağlayıcısıdır.

 WITTY, Merkezi Olmayan Finans Ekosisteminde  DeFi  bir Değer Zinciri oluşturmak amacıyla Ürünler ve Hizmetler geliştirmeye odaklanan Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulmuş tamamen yerli bir Afrika Blockchain FinTech Sağlayıcısıdır. WITTY'nin Vizyonu, İzinsiz ve Güvensiz Teknolojilerden yararlanarak üçüncü dünya çitini kırmada büyük rol oynamaktır.

Misyon, Afrika'yı Kripto Alanına Her Seferinde Bir Adım Atmak

WITTY, Afrika'da çözmeyi planladığı büyük bir sorun belirledi; bu düşük asılı bir meyve çünkü bu alanda başka hiçbir platform rekabet etmiyor. WITTY, Afrikalı Yatırımcıların ve İşletmelerin, Muhafaza Dışı Eşler Arası Kripto Borsasından yerel para birimiyle Kripto satın almalarına, bu Kriptoyu Havale platformlarında Fiat Dolarına dönüştürmelerine ve Fiat'ı bankaya aktarabilmelerine olanak sağlayacak bir platform inşa etmeyi amaçlamaktadır. Yaklaşık 100 ülkede hesaplar.

Dolayısıyla Afrikalı Yatırımcıların, Batılı ve Asyalı ticaret ortaklarına göndermek üzere karaborsadan çok yüksek kurlardan elde ettikleri Fiat Dolarını temin etmeleri yerine; WITTY'nin Gözetim Dışı Eşler Arası Kripto Borsasında çok daha iyi bir döviz kuru üzerinden Kripto satın almayı, bu Kriptoyu Kripto Havale Platformlarında dolara dönüştürmeyi ve yaklaşık 100 Ülkedeki ticaret ortaklarının banka hesaplarına havale etmeyi tercih ederler.

WITTY, Bunu Gerçekleştirmek İçin Bir Batı Finans Kurumu İle Ortaklık Kurdu

WITTY'nin hizmet vermeyi amaçladığı Pazar büyüklüğü büyüktür; Çin Ticaret Bakanlığı'na göre, Çin ile Afrika arasındaki ticaret 2021 yılının ilk yedi ayında yıllık bazda %40,5 artarak 139,1 Milyar ABD Doları ile rekor seviyeye ulaştı. Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı'na göre, 2015 - 2017 döneminde Afrika'dan dünyanın geri kalanına toplam ticaret cari fiyatlarla ortalama 760 Milyar ABD Doları'dır.

WITTY, IEO'sunu 19 Kasım 2021'de başlattı ve 18 Aralık 2021'de veya toplam 304.000 WITTY Token satıldığında, hangisi önce gerçekleşirse, sona erecek. IEO şu anda P2PB2B Borsasında yayında ve yerel token indirimli bir fiyatla satışa sunulacak ve projenin Afrika kıtasını ele geçirmeye odaklanması göz önüne alındığında, tokenin değer kazanma şansı yüksek. Balina yok, bu, tek bir kişinin piyasayı manipüle edemeyeceği anlamına geliyor. WITTY şimdiye kadar herhangi bir fon toplamadığından, IEO alıcıları erken token sahipleri olacak, bu da token değerlemesinden en fazla faydayı sağlayacağınız anlamına geliyor.

WITTY tokeninin arzı çok büyük ve pazar büyüklüğü çok düşük, bu token takdirinin yukarı yönlü yönünün çok yüksek olduğu anlamına geliyor. Toplam token arzı 20 Milyon tokendir. Ancak dolaşımdaki arz 1 Milyon tokendir ve Nisan 2023'e kadar öyle kalacaktır, bundan sonra kalan arzdan %5 emisyon olacaktır.

Bildiğiniz gibi Afrika, Crypto Space'te çok aktif olan genç bir nüfusa sahip. Nijerya şu anda yalnızca ABD'den sonra en büyük ticaret hacmine sahip, bu nedenle WITTY IEO, Kripto Yatırımcılarının bu mücevhere erken girmeleri için harika bir fırsat sunuyor.

 WITTY'nin Market'e gitmesi için geliştirilmesi gereken iki platform var; Velayetsiz Eşler Arası Kripto Borsası :Yatırımcıların yerel para birimleriyle Kripto satın alacağı yer. Havale Platformu: WITTY platformunun, kullanıcılara bir banka havalesi işlevi sağlamak için bankacılık ortaklarınınkiyle bütünleştiği yer.

Gözetim Dışı Eşler Arası Kripto Borsası zaten inşa edildi, IEO'dan toplanan fonlar Havale Platformunun tamamlanmasını sağlayacak. IEO için Soft cap 200.000 $ (İki Yüz Bin Dolar) iken hard cap 2.000.000 $ (İki Milyon Dolar) dır.    

 

Saklama Dışı Eşler Arası Değişim ve Havale Platformunun Yanı Sıra, WITTY Ekosisteminde Başka Ürün ve Hizmetler Sunmayı Planlıyor

Staking Platformu

Kripto Banka Kartları

Kripto Ödeme Ağ Geçidi

Kredi Platformu

Fayda Platformu

WITTY Fonu

WITTY Ekosistemini daha değerli ve WITTY Token'ı sahipleri için daha karlı hale getirmek amacıyla tamamlayıcı platformlar edinmek amacıyla WITTY gelirinin bir yüzdesi bu fonda tutulacaktır. WITTY'nin ana odak noktasının Afrika Pazarı olmasına rağmen, dünyanın dört bir yanından kullanıcıların platformu kullanabileceğini ve elbette dünyanın dört bir yanından yatırımcıların, bu mücevher haline gelmeden önce yatırım yapmak için benzersiz satış noktalarından yararlanabileceğini söylemek öğreticidir.

WITTY'yi Afrikalılar İçin Gidilecek Bir Platform Yapan Özellikler Nelerdir?

 WITTY, büyük bir pazara hizmet etmek için finansal kurumlarla ortaklıklar kurmuştur; Witty Protocol, ekosistemi içindeki Blockchain ürünlerine ve hizmetlerine erişmek için daha esnek ve düşük maliyetli bir ücret sağlamayı planlıyor ve Afrika genelinde Blockchain ve Cryptocurrency benimsenmesini teşvik etme taahhütlerini gösteriyor.

 Son derece yenilikçi ve merkezi olmayan sistemin yardımıyla, WITTY ProjectAfrika havale piyasasında kullanılmayan kaynaklardan yararlanmak için konumlandırılmıştır. İşte WITTY ekosistemindeki kullanıcıları platforma çekebilecek bazı temel özellikler.

 ● Gözetim Dışı/Merkezi Olmayan: WITTY asla yatırımcıların dijital varlıklarını elinde tutmaz; bunun yerine, kullanıcılara dijital portföyleri üzerinde tam kontrol sağlayarak gerçek ademi merkeziyetçiliğe izin verirler. Merkezi olmayan yapı, tek bir başarısızlık noktası olasılığını da ortadan kaldırır.

 ● İzinsiz ve Güvenilmez: WITTY, öncelikle Akıllı Sözleşmeler tarafından desteklenen protokol odaklı bir platformdur. Bu, eğer varsa, insan hatasına çok az yer olduğu anlamına gelir.

 ● Gelişmiş Güvenlik: WITTY platformunun merkezi olmayan yapısı, kullanıcıların Dijital Varlıklarının daha iyi güvence altına alındığı anlamına gelir. Her kullanıcının Dijital Varlıkları, kullanıcılara Özel Anahtarlarına erişim de sağlayan üçüncü taraf gözetim dışı bir cüzdanda depolanır.

 ● Çevik ve Empatik Yönetim: WITTY, Afrikalıların Afrika'nın sorunlarını çözmek için daha iyi bir konumda olduğuna inanıyor çünkü araziyi anlıyorlar ve zorluklarla ilişki kurabiliyorlar. Sonuç olarak, ekonomi dışındaki nedenlerle statükoyu değiştirmeye daha kararlılar.

 ● Kullanıcı Merkezli Ürünler: Ürünleri, teknoloji konusunda bilgili olmayan bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak ve hayatın her kesiminden insanlar için uzun süredir devam eden finansal erişim sorunlarına çözümler sağlamak üzere tasarlanmıştır; kullanıcı arayüzünün kullanımı ve gezinmesi kolaydır.

 ● Aktif Kabile: WITTY kullanıcıları, sizi ve ilerlemenizi gerçekten merak eden insanlardan oluşan aktif bir Kabile'nin parçası olacaklar.

 WTY tokeni, WITTY ekosistemindeki birincil ödeme aracıdır ve tüm işlemler Binance Akıllı Zincir ağında gerçekleşir. Neyse ki bu, geleneksel finansal altyapıların sınırlamalarından arınmış tamamen yeni bir çözüm geliştirme hedefleriyle uyumludur.WITTY, tüm WITTY'nin çekirdeğini oluşturan verilerin bütünlüğünü korumada tutarlılık sağlar.Hedef ekosistem, kullanıcıların ürünlerine,hizmetlerine olan güvenini daha da artırmak için.

 Proje ayrıca, endüstrinin bazı kötü aktörler tarafından Kripto para birimlerinin çoğalmasıyla ilgili bazı düzenleyici endişelerin de farkında. Bu nedenle, kendilerini rakiplerinin önünde tutmak için kullanıcı dostu bir arayüz sağlarken gelişmiş uçtan uca şifreleme güvenliğine sahip sağlam bir sistem oluşturdular.

WITTY, Afrika İçin Gerçekten Merkezi Olmayan Bir Ekosistem Getiriyor

 2019 yılında, küresel havale piyasası 700 milyar ABD dolarının üzerinde gelir elde etti ve önümüzdeki on yıl içinde yıllık yüzde 7-8 oranında büyümesi bekleniyor. Havale işlemleri, yüzde 7,45'lik ödemelerle Sahra Altı Afrika'dan gelen göçmenler için özellikle pahalıdır. Bu, küresel işlemlerin büyük bir kısmından ve dünyanın diğer bölgelerindeki neredeyse iki katı ödemeden önemli ölçüde daha yüksektir.

 Blockchain teknolojisinin finans sektöründe, özellikle havale ve ticaret anlaşmalarında uygulanması, finansal hizmetler sektöründe dünyanın uzun süredir devam eden darboğazlarının panzehiridir. Ve doğrulama blokları algoritması sayesinde, Ripple ve Stellar Lumens gibi çoğu Blok Zinciri, milisaniyeler içinde gerçek zamanlı olarak 4000'den fazla işlemi işleyebilir. WITTY ekosistemi, ödemeler sektöründe bir şeffaflık düzeyine ve makul bir ücret yapısına katkıda bulunurken, finansal katılımı teşvik eden bir dizi ürün ve hizmet sunar.

 WITTY, finansal başarıyı teşvik eden ve makul ve şeffaf olan belirli bir Ücret düzeyini teşvik etmeye daha da fazla katkıda bulunan geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar.

Devam eden Özel Satışp2pb2b.io sırasında WITTY'yi indirimli fiyattan satın almak için,

WITTY hakkında daha fazla bilgi edinmek için Wittytech.io'yu ziyaret edin

E-posta: [email protected]

Telegram : https://t.me/WittyClubOfficial

Facebook : https://facebook.com/groups/marketingonfire

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ