Düşük sermayeli kripto ile para kazanmanın tek yolu, gerçekten erken başlamaktır.

Wolf of Wall Street, Düşük Sermayeli Kripto Para Birimlerini Kuruş Hisse Senetleriyle Karşılaştırıyor

Düşük sermayeli kripto ile para kazanmanın tek yolu, gerçekten erken başlamaktır. Jordan Belfort, hiçbir araştırmanın karşılığını vermeyeceğini söylüyor.

Düşük sermayeli kripto para birimleriyle ilgili en büyük şey, iyi karlar elde ettikten sonra çıkmaktır. Zamanında çıkış yapmamak, yatırımcıların parasını oldukça hızlı yakabilir.

Wall Street'in Kurt'u kadar popüler olan Jordan Belfort, yakın zamanda Yahoo Finance ile konuştu ve Bitcoin ve daha geniş kripto piyasası hakkındaki görüşlerini paylaştı. İlginç bir benzetmeyle, eski borsacı, düşük piyasa değeri olan kripto para birimlerini kuruşluk hisse senetleriyle karşılaştırdı.

Penny hisse senetleri temel olarak 1.0 doların altında işlem gören küçük ve bilinmeyen şirketlerin hisse senetleridir. Bu hisse senetleri genellikle oldukça değişkendir ve ya büyük getiriler getirebilir ya da çarpıcı bir şekilde çökebilir. Jordan Belfort, 90'larda kuruş hisse senedi ticareti yaparak çok başarılı bir yatırımcı oldu.

27 Ağustos Cumartesi günü Yahoo Finance ile yaptığı röportajda Belfort, kuruş hisse senedi/kriptoya yapılan yatırımların “aynı öngörülebilir döngüye” sahip olduğunu söyledi. Zamanında çıkış yapamazlarsa ya büyük getiriler elde edebilirler ya da yatırımcıların nakitlerini yakabilirler. Wall Street'in Kurt dedi ki:

Bu ultra düşük kapaklı anlaşmalarla, vay be, doğru zamanda o şeylerden birini ele geçirdin, sadece büyük, büyük paralar kazanabilirsin. Ama diğer yandan birinin oyun alanında oynuyorsun, biliyorsun ki sen ev değilsin, onlar ev. Oraya geliyorsun ve çoğu zaman muhtemelen kaybedeceksin.

Jordan Belfort'un Düşük Maliyetli Kriptoya İlginç Yaklaşımı

Wolf of Wall Street, insanların portföylerinin yalnızca küçük bir bölümünü düşük sermayeli kripto para birimleriyle kumar oynamaya ayırmaları gerektiğini söyledi. Ayrıca, bu kripto para birimlerinin asla ciddi yatırımlar kategorisine girmemesi gerektiğini kaydetti. Düşük sermayeli kriptolara yatırım yaparken temellerin herhangi bir rol oynaması gerekmediğini söyledi.

Kendinizi bu ultra düşük sermayeli  varlıklardan korumak için yapabileceğiniz herhangi bir araştırma olduğunu düşünmüyorum, gerçekten çok erken girmek dışında. İyi bir yönetim [veya] kötü olması önemli değil, o kadar düşük ki sonunda olacak şey, yükselişini sürdürecek ve sonra zirveye ulaştığında, insanlar onu terk edecek.

Temelde sağlam kripto para birimlerine gelen Jordan Belfort, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkında konuşuyor. Yatırımcıların bu tür kripto para birimlerine uzun vadeli yatırım yapabileceğine inanıyor. The Wolf of Wall Street, bir enflasyon riskinden korunma ve bir değer deposu olma potansiyeli nedeniyle Bitcoin ile özellikle ilgilendiğini söylüyor. Belfort ekledi:

Yeteri kadarının doğru ellere geçtiği yerde, sınırlı bir arzın olması ve enflasyonlar devam edip gitmeye devam ettikçe, zamanın bir noktasında Bitcoin ile yeterli olgunluğun olacağının an meselesi olduğunu düşünüyorum. Daha çok bir değer deposu gibi ve daha az büyüme hissesi gibi ticaret yapmaya başladığı yer.

Belfort'un Kripto İçin Kalp Değişikliği

Jordan Belfort, bir zamanlar kripto para birimlerinin büyük bir eleştirmeniydi, ancak son birkaç yılda, dijital varlıklar için büyük bir fikir değişikliği ve yakınlık yaşadı. Şubat 2018'de Belfort, BTC'nin sonunda sıfıra düşeceğini söyledi. Ayrıca kullanım durumlarını sorgularken Bitcoin'i "manipülasyon için mükemmel fırtına" olarak nitelendirdi.

Ancak Belfort, Yahoo Finance ile yaptığı röportajda Bitcoin'in sıfıra gitmesi konusunda "yanıldığını" itiraf etti. Hayatın “sürekli uyum sağlamak ve büyümek” ile ilgili olduğunu ekledi. “Orijinal tezim, ABD'nin Çin'in yaptığı gibi 'artık yok' deme riskiydi ve beni Bitcoin'de gerçekten düşüşe iten gerçek şey buydu” dedi. Ancak daha sonra kripto sektörünün tamamen yasaklanmayacağını fark etti. Bu onun fikrini değiştirmesine neden oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ