Bu yazımızda sizlere WOO Network Coin (WOO) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece WOO Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Bu yazımızda sizlere WOO Network Coin (WOO)Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece WOO Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

WOO Network Coin (WOO) Nedir?

WOO Network, traderları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını WOO X, Wootrade ve WOOFi dahil ürün paketleri aracılığıyla birbirine bağlayan bir likidite ağıdır. Yerel WOO tokenleri şu anda Ethereum, BSC, Polygon, Solana, Fantom ve HECO dahil olmak üzere 6 zincirde mevcuttur.

WOO, aşağıdaki kullanım durumlarıyla WOO Network'ün yerel tokenidir:

  • Teminat: WOO tokenleri, borçlanma ve borç verme için teminat olarak kullanılabilir.
  • Likidite madenciliği: WOO ödülleri, DEX'lerde LP'lere likidite sağlanarak kazanılabilir.
  • Staking: Kullanıcılar, WOO Network'ün aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerinde WOO tokenlerini stake edebilir:
  • WOO X'te stake yapmak, kullanıcıların ticaret ücretlerini azaltmasına, WOO X'te sıfır komisyonlu ticaretin kilidini açmasına ve yönlendirme indirimlerini artırmasına olanak tanır.
  • WOOFi'de stake yapan kullanıcılar, stake havuzunun bir payını temsil eden xWOO tokenleri alır ve WOOFi takas ücretlerinden bir pay kazanır.
  • Yakma Mekanizması: Wootrade'in gelirinin %50'si, WOO tokenlerinin aylık geri alımını ve yakılmasını finanse etmek için kullanılacaktır.

Alım-Satım Şenliğine katılmak için ByBit Hesabınızı Bu linkten açabilirsiniz.  Bu bağlantı ile kaydolduğunuzda ve işlem yaptığınızda 100 $'a kadar Bonus kazanın! Woo Network Coin'i ByBit'ten alabilirsiniz.

WOO Ağı, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  • WOO X: Profesyonel ve kurumsal traderlar için sıfır ücretli bir CeFi ticaret platformu.
  • WOOTrade: Kurumsal müşterilerin sipariş defterlerini yükseltmek için WOO Network'ün likiditesine erişmesini sağlayan bir hizmet.
  • WOOFi: Bir dizi DeFi ürünü içeren bir DEX.

11 Mayıs 2023 itibariyle, WOO'nun maksimum ve toplam token arzı sırasıyla 3.000.000.000 ve 2,250,658,857.9 WOO’dur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ