Bu yazımızda sizlere Wootrade (WOO) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve WOO Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.(WOO) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi WOO Coin

Wootrade (WOO) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi WOO Coin

Bu yazımızda sizlere Wootrade (WOO) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve WOO Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Wootrade (WOO) Nedir?

Wootrade, derin likidite, ön uç ticaret GUI'si ve herhangi bir borsa, ticaret masası, cüzdan, dApp veya ticaretle ilgili diğer platformlara entegre olma yeteneği ile tamamlanmış bir katman bir ticaret altyapısıdır. Wootrade, perakende traderlara ve B2B müşterilerine yüksek derinlikte, sıfır ücretli ticaret sağlayarak, yüksek hacimli kurumsal tüccarlar ve piyasa yapıcılardan gelen indirimlerden yararlanabilmektedir.

WOO, aşağıdakiler için kullanılan bir tokendir.

  • WOO, premium özelliklere ve sıfır ücretli ticarete erişmek için stake edilebilir
  • Wootrade'de spot / vadeli işlemler için teminat olarak kullanılır.
  • Düğüm durumlarına başvurmak için B2B istemcileri tarafından toplanır.
  • Oy puanı toplamak için bir yönetişim çerçevesinde kullanılır
  • Kurumsal kripto platformu Wootrade, yatırım turunda 10 milyon dolar artırdı

Dolaşımda Kaç tane WOO Coin Var?

Wootrade, ana ağını 30 Ekim 2020'de, oluşum sırasında oluşturulan 3 milyar WOO tokeni ile başlattı. Yüzde 20'si özel satışta altı ay ile iki yıl arasında vade ile satıldı. % 20'si takım için ayrılmıştır ve altı ay ile dört yıl arasında hak kazanır. % 5'i danışmanlar için ayrılmıştır ve 4 yıl boyunca hak kazanmıştır. Arzın %50'si ekosistem ödülleri için ayrılmıştır.

Wootrade'in Kurucuları Kimlerdir?

Wootrade, günde 1 milyar ila 2 milyar dolar arasında işlem hacminden sorumlu önde gelen bir miktar ticaret şirketi olan Kronos Research tarafından kuluçkalandı.

Kurucu Ortaktan Jack Tan ve Mark Pimentel, 2018'de 2 kişilik bir ekibi 3 şehirde 60'tan fazla çalışana dönüştürdü. Jack, 14 yaşında hisse senedi ticareti yapmaya başladı ve Carnegie Mellon Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra on yıldan fazla bir süre BNP Paribas ve Deutsche Bank'ta çalıştı.

Mark, merkezi olmayan teknolojilerin öncüsüdür ve 2017'nin başlarında, kullanıcıların ticaret için herhangi bir sözleşmeyi serbestçe listeleyebilecekleri merkezi olmayan türev borsaları hakkında ilk teknik incelemeyi kaleme almıştır. Lisans ve yüksek lisans derecelerini CMU'da Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlayan Mark, kariyerine 2006 yılında Citadel Investment Group'un Yüksek Frekanslı Ticaret biriminde başladı ve 2007'de 892 milyon dolar ve 2008'de 1,15 milyar dolar kazandı. Sonraki Mark, Knight Capital'in elektronik pazar geliştirmesine liderlik etmeye devam etti. grup, şimdi Virtu'nun bir parçası ve Mark'ın ekibinin o dönemde Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki en büyük karanlık havuzu işlettiği yer.

CTO Terence Wu, teknoloji firmalarında çalışmış 15 yılı aşkın ticaret sistemi geliştirme deneyimine sahiptir. Terence, HSBC hisse senedi türevleri ticareti ve piyasa yapıcı sistem altyapısının oluşturulmasından sorumluydu. Terence, HKBTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunudur.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ