Bu yazımızda sizlere Wrapped NXM (WNXM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Wrapped NXM (WNXM) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi WNXM Coin

Bu yazımızda sizlere Wrapped NXM (WNXM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Wrapped NXM (WNXM) Nedir?

WNXM, serbestçe aktarılabilen ve Nexus Mutual'ın yalnızca KYC-ed üyeleri tarafından NXM'yi Wrap edip açabildikleri NXM tokenlarını temsil eder.

Normal NXM tokenleri, Smart Contract Cover'ın satın alınabileceği blockchain tabanlı bir ortak olan Nexus Mutual'ın üyelik tokenlarıdır.

NXM tokenleri, Nexus Mutual yönetişim, risk ve talep değerlendirme haklarının üyelerine uyum sağlar.

NXM ayrıca, teminat satın almak için kullanılan NXM'nin % 90'ı yakılan, % 10'u üye tarafından tutulan ve talepleri gönderirken depozito olarak kullanılabilen karşılıklı teminat satın almak için de kullanılabilir.

Nexus Mutual, Sürekli Token Modeli kullanır ve NXM'nin fiyatı, müşterinin finansal olarak nasıl performans gösterdiğine bağlıdır.

NXM fiyatı formüle dayalıdır ve değişkenleri, Nexus Mutual'ın üyeleri tarafından belirlenen Minimum Sermaye Gereksinimi (MCR) ve % MCR 'ye dayanmaktadır.

Wrapped NXM (WNXM) tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ