XRP, üçüncü büyük kripto para birimi olan Tether [USDT] tarafından geçildi.

XRP, 0.20 Doların Üzerine Çıkarsa Potansiyel Bir Yükselişe Geçecek

XRP, üçüncü büyük kripto para birimi olan Tether [USDT] tarafından geçildi.

Yazım sırasında XRP 0.202 $ 'dan işlem görüyordu.

Çöküşün ardından XRP, Temmuz 2017'de en son görülen seviye olan 0.12 - 0.15 $ aralığında çok önemli bir destek seviyesi tuttu.

Kripto  para, silinen yıllık kazançları kurtarmak için güçlü bir yukarı doğru ihtiyaç duydu ve bu potansiyel olarak yakında olabilir .

XRP fiyat mumları koinin saatlik grafiğinde azalan bir paralel kanal arasında salınıyor gibi görünüyordu.

Bu modelden kırılma, yükseliş eğilimine işaret etti. Günlük hareketli ortalamaların yakınsak olduğu gözlendi.

50 günlük hareketli ortalama [Pembe] ve 200 günlük hareketli ortalama [Mor] 12 Mart kazasından kısa bir süre sonra bir ölüm haçı geçirdi. Hareketli ortalamalar arasındaki azalan gösterge, paranın yakın vadede fiyatı için olumlu bir işaretti.

MACD göstergesi, sinyal hattı altına yerleştikçe boğalarla da hizalanır. Bu, pozitif tarafa potansiyel bir kopuşun göstergesi idi.

Bir yükseliş eğilimi durumunda, XRP 0,210 dolarlık acil direnç noktasına yükselebilir. Olumlu eğilim gerekli ivme kazanırsa, fiyat mumları bir sonraki direnci 0.219 $ 'dan izleyebilir, bu da VPVR'nin önemli bir ticaret hacmi hacmine işaret ettiği bir seviye.

Bir düşüş patlaması şansı kasvetli görünse de, kripto para, VPVR tarafından gösterildiği gibi, sadece artan ticaret aktivitesini görmeyen, aynı zamanda oyunculuk yapan 50 DMA'ya yakın olan bir seviye olan 0.197 $ 'da sıkı bir şekilde desteklendi.

BTC-XRP korelasyon katsayısı şu anda 0.815'te duruyordu ve yıl başından bu yana önemli ölçüde arttı. Artan korelasyon katsayısı, Bitcoin artışının XRP’nin fiyatını önemli ölçüde artıracağını gösterdi.

 Tüm göstergeler yakın vadede madeni para için potansiyel bir yükseliş momentumuna işaret ediyor. Eğer bu çözülürse, koinin fiyatı 0.210 $ ve 0.219 $ 'a karşı koyulurken, destek noktaları 0.197 $ ve 0.188 $' dır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ