XRP için zor bir yıl olmasına rağmen, varlık, son büyük boğa koşusu boyunca 2017'de en iyi performans gösteren oyunculardan biriydi.

XRP 2017

Ardından soru, XRP'nin bu tür bir performansı tekrar gösterip göstermeyeceği ile ilgili. Zira bu konu kripto para alanında oldukça sık tartışılıyor.

Tartışma, Twitter hesabı Credible Crypto (@CredibleCrypto), CoinMarketCap'ten 2017 yılına kadar en iyi performans gösteren kripto para birimleri ile karşılaştırılan bir tablo yayınladığında başladı. Kullanıcı ayrıca, eğer Bitcoin üzerinden XRP'ye yatırım yapmış olsaydı, hala gerçek şu anda varlığın satın alındığı zamana bağlı olsa da, yine de “USD cinsinden 3 kat fazla” karlı olacağını iddia ediyor.

XRP Bir Kez Daha Twitter'da Tartışmaya Neden Oldu

XRP ile ilgili her türlü açıklamada olduğu gibi, destekçilerin ve hakaretçilerin görüşlerini dile getirmeleri çok uzun sürmedi. Birçoğu, bu listeye yansımamış, daha da önemli kazançlar gören projeler olduğunu belirtti.

Diğer varlıkları bir kenara koymak, XRP'nin bir kez daha bu tür kazanımları görebileceği veya en azından diğer önemli kripto risklerinden daha iyi bir şekilde yararlanabileceği fikrine oldukça destek oldu. Hatta bazıları Twitter'da XRP’den nefret etmenin sadece popüler olduğu fikrini bile kullanıyorlar.

Diğerleri Ripple ve XRP'nin her zaman hype olduğu üzerinde bankacılık yaptığını ve projenin bir pump ve dump koini olduğunu düşünyorlar. Kuşkusuz, hiçbir teknik tartışmaya karşı itiraz edilemez bir durum bu.

Piyasa Koşulları Çok Olumsuz Olabilir

Bazı kişiler piyasa koşullarına daha fazla odaklandı ve fiyat yükselirken satın alan insanlardan bir sürü "çanta sahibi" olabileceğine dikkat çekti. Bu, piyasanın bu seviyelere dönmesini zorlaştırabilir, en azından büyük miktarda yeni para enjeksiyonu yapmadan bile bu durum söz konusu olabilir.

Ancak kimileri, bu durumun XRP pazarı için zor bir 2019 yılı olduğunun doğru olduğunu söylüyor. Fiyatlar tüm yıl boyunca düştü ve önde gelen tüccarlar bile fiyatın 0,03 $ 'a kadar düşebileceğini  söylüyorlar.

Yine de, “XRP Ordusu” hiçbir zaman inancını kaybetmedi ve bir sonraki büyük boğa koşusuna ne zaman başlasak, varlığın büyük bir oyuncu olmaya devam etmesi makul karşılayacağız.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ