Ethereum ve XRP gibi pazardaki olumlu ölçümleri kaydetmeye devam ettiği için Ocak ayı dijital varlık sektöründe büyük bir ay olmaya devam etti.

Ethereum ve XRP gibi pazardaki olumlu ölçümleri kaydetmeye devam ettiği için Ocak ayı dijital varlık sektöründe büyük bir ay olmaya devam etti.

Coinmetrics'in son raporuna göre, geçtiğimiz hafta ETH ve XRP transferleri sırasıyla yüzde 10,5 ve yüzde 20,7 arttı. Ethereum için madencilik geliri de 7 günlük ortalamadan yüzde 15,7'ye yükselirken, USD cinsinden düzeltilmiş transfer değeri yüzde 45,2 arttı.

XRP, son yedi gündeki aktif adreslerin büyüme yüzdesi açısından önde gelen kripto varlıktı. Bununla birlikte, rakamlar açısından üçüncü en büyük kripto varlığın sektörde sadece 10.900 adrese sahip olduğunu belirtmek önemli.

Sayı, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash'in beğenilerinden büyük ölçüde daha iyi performans gösteriyor. Bitcoin 726 bin aktif adresle öncülük ederken, Ethereum 293 bin adresle devam etti. XRP'nin önünde Bitcoin Cash vardı, ancak BCH de 40.000’in üzerinde aktif adres kaydetti.

Aktif tedarik açısından, Bitcoin SV % 20,99'luk büyük bir büyüme yüzdesi ile ilk 20'deki tüm kripto varlıklarını devirdi. Tartışmalı kripto varlığı geçtiğimiz hafta yüzde 300 arttı, bu istatistiklerde önemli rol oynayan bir gelişme.

XLM ve XRP aktif tedarik bakımından sırasıyla yüzde 26,47 ve yüzde 17,90 gelirken, Ethereum yüzde 0,43 negatif getiri elde etti.

Bununla birlikte, aktif tedarik çizelgelerine öncülük etmesine rağmen, Bitcoin SV aktif adresler açısından geriledi. Kirpto para biriminin fiyat artışının sektördeki birkaç kuruluş tarafından tetiklendiği spekülasyonlarını destekleyen bir gelişme. Bitcoin, 7 gün boyunca fiyat artışı yüzde 6 civarında olmasına rağmen, aktif adresler açısından da düştü. XRP’nin aktif adresler açısından performansı, daha önce de belirtildiği gibi diğer tüm kripto varlıklarını geçti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ