XRP yatırımcıları, 2018 Ocak ayında başlayan geniş bir ayı piyasasına katlandıktan sonra ruh arıyorlar.

XRP  Army Ripple ve Üçüncü En Büyük Kripto Para Biriminin Geleceğini Tartışıyor

XRP yatırımcıları, 2018 Ocak ayında başlayan geniş bir ayı piyasasına katlandıktan sonra ruh arıyorlar.

Piyasa değeri itibariyle lider kripto para birimi olan Bitcoin, 2019'da ve 2020'nin başlarında tekrar toplanırken, XRP azalan bir kanalda kaldı. BTC bu yıl şu ana kadar % 18.60 arttı, XRP 1 Ocak'ta 0.1931 $ 'dan yayınlandığı sırada 0.1976 $' a kadar pratik olarak düz çizgide

XRP ve XRP'nin toplam arzının yarısından fazlasına sahip olan ödeme girişimi Ripple, XRP Army olarak bilinen yatırımcıların büyük bir takipçisi olmaya devam ediyor.

Topluluğun önde gelen bir üyesi olan Alex Cobb, 2017 kripto piyasası boğa koşusunda XRP’nin fiyat hareketlerine işaret ediyor. XRP, bir aydan kısa sürede 0.2430 $ 'dan tüm zamanların en yüksek seviyesi 3.84 $' a yükselen son kripto paralardan biriydi – yaklaşık % 1.500 artış meydana gelmişti.

Topluluğun bir diğer yüksek profilli üyesi Arturo Portilla, Ripple'ın endüstriyi meşrulaştırmak, düzenleyicilerle çalışmak ve kurumsal dünyada benimsenmeyi artırmak için çalışmak için hak ettiği krediyi almadığını söylüyor.

“Bir gün, Ripple karşıtıların, Ripple'ın ne kadar kötü olduğunu görmek istediklerine bakılmaksızın, şirketin kripto'nun ilk günlerinde tüm endüstri için ne yaptığını kabul etmekten başka seçeneği olmayacak…

Gerçek şu ki, başka hiçbir şirket (veya şirketler grubu), kripto alanına meşruiyet getirmek için neredeyse aynı miktarda kaynak, zaman ve yetenek harcamamıştır. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ