XRP, piyasadaki düşüş koşullarını vurguladı ve alıcılar devreye girmeden önce 1,30 $ 'a doğru bir düşüş gerçekleşebilir.

XRP, piyasadaki düşüş koşullarını vurguladı ve alıcılar devreye girmeden önce 1,30 $ 'a doğru bir düşüş gerçekleşebilir.

Cardano 1,41 $ direncinin altında kaldı ve hacimler henüz bir kırılmayı desteklemek için yeterli değildi.

Son olarak, Polkadot'un yükselen bir üçgenden kuzeye yükseleceği ve 40 dolara hatta 42 dolara yöneleceği tahmin ediliyordu.

XRP

Awesme Oscillator'da düşüş eğilimi gösteren ikiz zirve, XRP'nin 1.42 $ desteğini test etmesiyle yarım çizginin altına indiğini gördü. Saatlik zaman çerçevesi, AO'nun 4 saatlik zaman çerçevesinin aksine bir miktar yükseliş ivmesi kaydetmesiyle biraz farklı bir tablo çizdi. Önümüzdeki seanslarda, bir kırılma XRP'yi alıcılar devreye girmeden önce 1,30 dolara kadar itebileceğinden, mevcut destek hattı gözlemlenmelidir.

RSI da düşüş bölgesindeydi ve alt bölgeye doğru bir hareket, grafiklerde bozulmaya yol açacaktı. Mevcut destek sürdürülürse, 1,65 doların üzerinde bir yükseliş dönüşü bir olasılıktı.

Cardano [ADA]

Cardano'daki ADX Göstergesi 7'ye düştü ve piyasada zayıf bir eğilim gösterdi. 25'in altında bir okuma, genellikle alıcılar ve satıcılar arasında bir denge derecesini gösterir. 4 saatlik zaman diliminde, ADA zayıf hacimlerle 1,37 - 1,27 dolar arasında işlem gördü. 1.41 $ 'lık direnç önümüzdeki seanslarda odakta kalabilir ve başarılı bir kırılma, ADA'nın listelerde kuzeye vurduğunu görebilir.

Ancak OBV henüz Nisan ortası seviyelerine doğru toparlanmadı ve olumlu bir sonucu desteklemek için satın alma baskısı henüz yoktu.

Polkadot [DOT]

38-38,5 dolar aralığı, Polkadot’un kısa vadeli gidişatı için önemli bir alandı. Bu noktada aynı zamanda 200-SMA (yeşil) ile çakışan güçlü bir direnç seviyesi yatıyordu. 4 saatlik zaman diliminde, fiyat geçen hafta daha yüksek düşüşler gösterdiği için yükselen bir üçgen de görüldü. 20 Nisan, 200-SMA ve 20-SMA arasında bir ayı piyasasına yol açan negatif bir geçiş gördü. Fiyat, modelin üst trend çizgisinin üzerinde kırılırsa, 50-SMA tekrar 200-SMA'nın üzerine çıkabilir ve bu, piyasadaki toparlanmayı artırabilir.

Ancak, bir kırılma yaşanmadan önce düşük trend çizgisinin bazı düşüş baskısına karşı korunması gerekiyordu. Awesome Osilatör, satıcılarla birlikte ivme kazanırken bir dizi kırmızı çubuk kaydetti. RSI 55'ten güneyi işaret etti ve daha dengeli bir pazarı yansıtıyordu. Bir kırılma durumunda, birinci ve ikinci hedefler sırasıyla 40 $ ve 42 $ tutarındadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ