XRP 0.13 dolara düştüğünden, trader'lar şimdilik düşüş eğilimi göstererek başka bir fiyat düşüşünün mümkün olduğunu tahmin ediyorlar.

XRP’de Korkutan Beklenti Açıklandı – Fiyat Bu Seviyelere Düşebilir

XRP 0.13 dolara düştüğünden, trader'lar şimdilik düşüş eğilimi göstererek başka bir fiyat düşüşünün mümkün olduğunu tahmin ediyorlar.

Geçen hafta başlayan ve BTC'yi 7,400 dolardan 6,000 dolara indiren devasa Bitcoin düşüşünün ardından XRP fiyatı da 0,19 dolardan 0,15 dolara düştü.

Bitcoin bugün altın ve finansal piyasalarla birlikte düşüşünü sürdürürken, XRP biraz daha düştü ve şimdi 0.13 $ seviyesinde işlem görüyor.

Analistler düşüş gibi görünüyor ve üçüncü büyük koinin yakında herhangi bir yükseliş tersine çevirmesini beklemiyorlar.

XRP meraklısı @RobertArtRobArt, XRP'nin düşmek zorunda olduğuna ve 0.10 $ 'ın destek olarak hizmet etmeyeceğine inanıyor. 0,13 dolarlık destek seviyesi henüz kırıldı, diye tweetledi. Şimdi, üçüncü en büyük para biriminin fiyatının 0,10 doların altına düşmesini bekliyor.

Önümüzdeki birkaç gün içinde hızlı hamle olasılığı yok

TradingView'dan Trader ProjectSyndicate, bir sonraki XRP fiyat hareketlerine ilişkin öngörüsünü de paylaştı. Bir sonraki hamlenin düşük seviyelere olacağını söylüyor. Piyasa, son XRP fiyat düşüşünü sindirmek için zamana ihtiyacı var.

“Öyleyse kısa vadeli ticaret için XRPUSD ve kilit seviyelere bakalım. Muhtemelen menzilde kilitliyiz, çünkü sadece büyük bir dökümü yaptık, bu yüzden önümüzdeki birkaç gün hatta haftalarda hızlı hareketler olması pazardaki büyük hareketleri sindirmek için zaman alıyor. ”

‘XRP, Değer Deposu Olarak Tasarlanmamıştır’

Tüccar ‘JOKER’, Brad Garlinghouse'dan XRP'nin hiçbir zaman bir değer deposu değil, küresel bir rezerv para birimi olması gerektiğini söyledi. Tüccar, Bitcoin fiyat çöküşünü de yorumladı ve BTC'nin bir hizmet olarak başarısız olduğunu söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ