XRP, düşüşe geçmeden önce 0,20 dolar tekrar eder mi?

XRP Fiyat Analizi - 0.20 $

XRP, düşüşe geçmeden önce 0,20 dolar tekrar eder mi?

Boğaların büyüme çabaları olmasına rağmen, Mart 2020 ortalarında başlayan boğa koşusu sona eriyor. Çoğu zaman kripto paralar kırmızı bölgede oturmaktadır ve bugün bir istisna değildir.

Piyasanın devam eden düşüşü, geçtiğimiz gün 1 milyar dolar azalan ve şu anda 262,3 milyar dolar olan piyasa değerinde etkili oldu.

XRP / USD: XRP yakında düşüş tuzağından çıkacak mı?

Dün, satıcılar girişimi gerçekleştirdi ve XRP fiyatını küçük hacimlerde 0,19 dolardan desteğin altına itti. Bu sabah 0.187 dolardan yerel bir minimum kurmayı başardılar.

Alıcılar fiyatı kaldıramazsa, geri alma aşağı kanalın üst mor sınırına devam edebilir. Satın alma hacmi artarsa, çift ortalama fiyatlar alanına geri döner.

4 Saatlik grafiğinde, boğalar yükseliş eğilimini korumaya çalışarak yerel destek seviyelerinde XRP'yi geri alıyor. Ticaret hacmi ve likidite düşmüyor, bu da mevcut seviyelerdeki alıcı baskısını gösteriyor. Sırasıyla, bu durum ortaya çıkarsa, Üçgen modelinin uç noktasına 0,1934 dolardan büyüme bekleyebiliriz.

Küçük zaman çerçevelerindeki küçük geri dönüşler, düşüşlü uzun vadeli resmi değiştirmez. Ticaret hacmi düşmeye devam ediyor ve XRP düşen kanaldan çıkamıyor. 0,1870 dolarlık işaret, alıcıların gücünü gösterebilecekleri ilk noktadır. Eğer kırılırsa, bir sonraki hayati destek yaklaşık 0.1740 dolar. Ayılar hızı daha da artırmaya devam ederse, yukarıda belirtilen bölgeler Temmuz 2020'de kırılabilir.

 XRP Yazım sırasında 0.1889 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ