Bitcoin (BTC) 7.000 dolara ulaşamadıktan sonra düşüş havası güçlendi. Sonuç olarak, ilk 10 tokenın tamamı satıcı baskısı altında yer alıyor.

Bitcoin (BTC) 7.000 dolara ulaşamadıktan sonra düşüş havası güçlendi. Sonuç olarak, ilk 10 tokenın tamamı satıcı baskısı altında yer alıyor.Kripto para piyasası kapitalizasyonu son bir günde keskin bir düşüş gösterdi. Bu düşüş, ana kriptonun son fiyat düşüşüyle bağlantılı olabilir. Mevcut endeks 179,5 milyar dolar.


XRP son birkaç gündür nispeten yatay bir seyir izledi. Düşüş havası Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) kadar canlı değil. Toplamda, XRP fiyatı % 1.29 düştü.


4 saatlik grafikte XRP üst üste ikinci kez 0.1650 $ 'ın üzerine çıkamadı. Sırasıyla, yükselme şansı azaldı. Ayrıca, bölgede 0.17 $ ve üzeri likidite yeterli değil.

Sonuç olarak, XRP, yükseliş eğilimi devam etmeden hemen önce çok önemli desteği 0.15 $ 'dan tekrar test edecek.


Günlük grafikte, yükseliş havası düşüşün üzerinde hakim. MACD göstergesi yeşil bölgeye yeni girdi. Ayrıca, Görünür Aralık 0.18 $ 'ın üzerindeki seviyelerde yüksek likidite öneriyor. Bu durumda, Nisan ayının en popüler üçüncü kripto için yükseliş ayı olacağından şüpheleniyoruz. XRP'nin kısa sürede elde edeceği ilk direnç 0,18 dolar.

 XRP yazının yazıldığı sırada 0.1596 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ