Sınır ötesi ödemeler için lider bir merkez ve Ripple'ın güvenilir bir ortağı olan Tranglo, LuLu Money ile yeni bir işbirliği yoluyla Orta Doğu'daki genişlemesine hızla ilerliyor.

XRP İçin Güzel Gelişme: Ripple Arap Dünyasına Açılıyor

Abu Dabi merkezli Lulu Financial Holdings'in bir yan kuruluşu olan LuLu Money ile güçlerini birleştiren Tranglo, sınır ötesi işlemleri basitleştirmeyi ve hızlandırmayı amaçlayarak bölgesel varlığında önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.

XRP için önemli hamle

Stratejik bir hamleyle Tranglo, geçen Ağustos ayında Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) bir ödeme koridorunu açıkladıktan sonra bu etkili bölgesel oyuncuyla ortaklığını sağlamlaştırdı. Bu ittifak, her iki kuruluşun benzersiz güçlerinden yararlanarak onları sorunsuz sınır ötesi ödeme çözümlerinde ön plana çıkarıyor.

Tranglo, doğrudan API erişimi yoluyla tüm ödeme sürecinden yararlanan bir platform olan Tranglo Connect çözümünü masaya getiriyor. Tranglo, ödemelerinin etkileyici bir şekilde %80'ini gerçek zamanlı olarak işleyerek küresel endüstri ortalamasını aşarak öne çıkıyor.

Ayrıca Tranglo, RippleNet'ten yararlanan sınır ötesi ödeme hizmetleri sunuyor. Ripple'ın Tranglo'nun uzun süredir devam eden bir ortağı olduğunu ve kripto şirketinin organizasyonda %40'lık önemli bir hisseye sahip olduğunu vurgulamakta fayda var.

LuLu Money, ödeme teknolojilerine de yabancı değil. Şirket, finansal kurumları hizmetlerini diğer finansal kuruluşlara ve fintech firmalarına genişletme yetkisi veren API öncelikli bir platform olan Digit9'u işletiyor. Bu dikkate değer platform, LuLu Financial Holdings'in kapsamlı ağı aracılığıyla dünyanın her yerindeki müşterilere erişimlerini genişleterek, hizmet olarak sorunsuz havaleyi mümkün kılıyor.

Bizi instagram adresimizinden takip etmeyi unutmayın! İnstagram için tıklayınız.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ