XRP, deseni tamamlayan 24 Haziran'daki simetrik üçgenin destek çizgisinin altında kapandı. Bu düşüşün temel hedefi 0.124412 dolar seviyeleri.

XRP İçin Tehlike Sinyalleri Daha Güçlü Çalıyor

XRP, deseni tamamlayan 24 Haziran'daki simetrik üçgenin destek çizgisinin altında kapandı. Bu düşüşün temel hedefi  0.124412 dolar seviyeleri.

Her iki hareketli ortalama da aşağı doğru eğimlidir ve RSI 40 seviyesinin altında yer alıyor. Bu durum ayıların kumandada olduğunu gösterir. Aşağı yönde bir sonraki destek 0.16 dolar seviyeleri. Bu seviye eğer kırılırsa 0.14 $'a fiyatın düşmesi mümkün. Herhangi bir geri çekilmenin 20 günlük EMA'da (0.19 $) sert dirençle karşılaşması muhtemeldir.

Bununla birlikte, boğaların düşüşü 0.16 $ ve sonra 0.14 $'da durdurmaya çalışacağı için düz bir düşüş olması pek olası değildir.

CoinMarketCap'teki dördüncü sıradaki kripto para birimi yönü tersine çevirir ve her iki hareketli ortalamanın üzerine çıkarsa, bu düşüş görünümü geçersiz kılınacak. Bununla birlikte, böyle bir hareketin olasılığı kasvetli görünüyor.

CoinMarketCap'te dördüncü sıradaki kripto para birimi yükselir ve üçgenin düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarsa, bu düşüş görünümü geçersiz kılınaca. Böyle bir hareket, mevcut kırılmanın bir ayı tuzağı olduğunu düşündürecek

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ