Ripple’ın CTO'su Robert Schwartz ve Ürün ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Asheesh Birla, Ripple’ın dijital ödemeler ve ODL ile ilgili son makalesi hakkındaki tartışmaya katıldı.

XRP  İşlem Sayısında Büyüme, Duygusal Hacimde Artıştan Daha Önemli

Ripple’ın CTO'su Robert Schwartz ve Ürün ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Asheesh Birla, Ripple’ın dijital ödemeler ve ODL ile ilgili son makalesi hakkındaki tartışmaya katıldı.

Ayrıca, Ripple’ın fon transferi teknolojisinin geleceği hakkında XRP hayranlarından bazı endişe verici yorumlara da cevap verdiler.

Ripple daha küçük ödemeleri doğrudan yapmayı tercih ediyor.

Ripple'ın son makalesinde, Kıdemli Başkan Yardımcısı Asheesh Birla, mevcut finansal krizin sonuçlarını tartışıyor ve Ripple’ın ODL'sinin finansal kurumlara diğer ülkelere, genellikle gelişmekte olan diğer ülkelere yapmaları gereken finansal işlemlerde yardımcı olabileceğini söylüyor.

Makale ayrıca Ripple'ın ODL üzerinden düşük değerli ve yüksek frekanslı ödemelere odaklanmaya devam ettiğini belirtti.

“ODL ile düşük değerli, yüksek frekanslı ödemeleri desteklemeye odaklanmaya devam ediyoruz; ancak işlem hacmi bu yeni dünyada farklı görünebilir.”

Bu, XRP topluluğunda bazı endişelere neden olmuş gibi görünüyor. Bu nedenle, bazı üyeler David Schwartz'tan bir yorum istedi.

Ripple CTO’su, sonunda daha büyük ödemelerin daha küçük ödemelere bölünmesi yerine, Ripple’ın her zaman doğrudan alıcılara daha küçük ödemeler yapmayı tercih ettiğini açıkladı.

Yine de, daha büyük ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesinin de bazı faydaları olduğunu itiraf etti.

Schwartz, Ripple’ın bazı ortaklarının, blockchain devi onları RippleNet ve ODL'nin güvenilir olduğuna ikna edene kadar perakende ödemelerini doğrudan göndermelerine izin vermeyeceğini ekledi.

Asheesh Birla ayrıca MoneyGram'ın hala aktif bir ODL kullanıcısı olduğunu ve Ripple'ın MGI'nin ödemelerini yerine getirmeyeceğini söylemek için tartışmaya katıldı. Birla, işlem sayısındaki artışın kavramsal hacimdeki genel bir artıştan daha önemli olduğunu kabul etti.

Birla, Mastercard ve Visa devlerinin zaten gösterdiği gibi geleceğin küçük ödemelere ait olduğunu da düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ