XRP'den 0,25 dolarlık bölgeye herhangi bir kırılma sinyali alıyor muyuz? Kripto para piyasası düzeltme süresini tamamlamış olabilir ve önceki seviyelerine dönüyor olabilir.

XRP'den 0,25 dolarlık bölgeye herhangi bir kırılma sinyali alıyor muyuz?  


Kripto para piyasası düzeltme süresini tamamlamış olabilir ve önceki seviyelerine dönüyor olabilir. İlk 10 tokenın tümü pozitif fiyat dinamikleri gösteriyor. En büyük kazancı, geçen gün % 10'dan fazla roket yapan Tezos (XTZ) oldu.XRP / USD: Ayılardan Kaynaklı 0,25 Dolar Direnci Var mı?

Günlük grafikte XRP fiyatları düşmeye devam ediyor. Fiyat, düşüş eğiliminin varlığında kullanılan hareketli ortalamaların altına döndü. Boğaların bu inisiyatifi ele geçirmesi henüz mümkün değil.


Ancak, yer-uydu bağı desteği de önemlidir. RSI'da, göstergelerdeki 30 bölgesini test ettiği için düzenli olarak yukarı doğru düzeltmeler görülebilir.


4 saatlik grafikte fiyat, Üçgen modelinin bir parçası olarak ayarlandı. RSI göstergesinin değerleri, aşağı doğru trend çizgisinden kırılarak muhtemel yukarı doğru hareketi gösteriyor.

Bununla birlikte, kırık eğilim çizgisinin bulunduğu 0.21 $ seviyesini test etme girişimlerini ve sadece bundan sonra - fiyat büyümesinin başlangıcını dışlamak olmamalıdır. Yükselişin onayı, aşağı yönlü kanalın üst sınırının, 0.25 $ seviyesinin üzerinde kalan bir dökümü olacaktır.

 XRP yazım sırasında 0.2405 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ