XRP'nin rakiplerinden daha hızlı yükselme şansı var mı?

XRP'nin rakiplerinden daha hızlı yükselme şansı var mı?

Kripto para piyasası yeniden toparlandı ve en iyi paraların neredeyse tamamı büyümelerini sürdürüyor. İlk 10 tokenın tamamı yeşil bölgededir.


Bu arada, Bitcoin'in (BTC) hakimiyet oranı endekste % 65'e geriledi. Bu, altcoinlerin son keskin düşüş neticesinde devam eden düzeltmeye karşı baş kriptodan daha zayıf olduğu anlamına gelir.


En büyük koinler düştüğünde, XRP daha yavaş düşer - ve aynı büyüme şekilleri için de söylenebilir. Geçen gün artışı % 8.53'e ulaşırken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)% 10'dan fazla arttı.

XRP oranı son 5 gün içinde yaklaşık % 30 arttı. Hacim analizine bağlı olarak kripto paraya yüksek talep olduğu için kısa vadeli tahminler yükselişini sürdürüyor.


Bununla birlikte, XRP, Bollinger Band göstergesinin destek hattı tarafından öngörülen devam eden yükseliş trendine yönelik çabaları pekiştirmek için önümüzdeki birkaç gün boyunca yatay bir eğilim izlemek üzere. Bu durumda, trader'lar XRP'nin kısa süre içinde 0,17 - 0,18 dolar arasında işlem görmesini bekleyebilirler.

Günlük grafikte, resim daha da olumlu. Alım satım hacmi, son çöplüğün satış hacmini emiyor. Şu anda XRP, 0,20 dolar seviyesine sahip bir Üçgen deseni oluşturuyor. Alıcılar 0.18 $ 'ın üzerinde kalabilirse, nisan ortasına kadar söz konusu direnç seviyesine ulaşacak.


 XRP basın zamanında 0.1676 $ seviyesinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ