Kripto para piyasası, dün Bitcoin'in (BTC) keskin yükselişinden olumlu etkilendi. Sonuç olarak, ilk 10 tokenın tamamı yeşil bölgededir.

XRP Kritik Direnci Yeniden Kırabilecek mi?

Kripto para piyasası, dün Bitcoin'in (BTC) keskin yükselişinden olumlu etkilendi. Sonuç olarak, ilk 10 tokenın tamamı yeşil bölgededir.

Pazardaki hızlı yükselişe rağmen, toplam kapitalizasyon endeksi pozisyonunu geri kazanmıştır ve şu anda 200 milyar $ 'ın üzerinde yer almaktadır.

Dünden XRP fiyat tahminimiz kendini haklı çıkardı. Kripto para neredeyse 0.20 dolara ulaştı. Son 24 saatteki artış % 4,67 olarak gerçekleşti.

Dün, iki saatlik hareketli ortalama EMA55, XRP'yi bir düşüşten korudu ve çiftin toparlanması 0.20 dolarlık psikolojik işaretine devam etti.

Günlük maksimuma 0,20 dolardan ulaştıktan sonra fiyat biraz geri döndü, ancak direnç seviyesine doğru 0,213 dolara doğru büyüme yakında mümkün olabilir. Ancak, kripto para piyasası bir düzeltmeyle karşı karşıya kalırsa, XRP tek başına daha yükseğe çıkmaz.

, XRP 0,18 dolarlık güçlü destek ile 0,20 dolarlık direnç arasında sıkıştıkça gerilimler artıyor. Dahası, Bollinger Band göstergesinin çizgileri daralıyor ve yaklaşan bir düşüşün aşağı doğru olduğunu gösteriyor. Düşüş aynı zamanda nispeten düşük işlem hacmi ve fiyatı yükseltmek için boğa ilgisinin olmaması ile de desteklenmektedir.

XRP yazım sırasında 0.1963 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ