XRP taraftarları, gerilemeye rağmen yaklaşan yükselişin 0,30 $ olacağını tahmin ediyor. Diğer taraftan Meksika borsası Bitso'daki XRP Likidite Endeksi yükselmeye devam ediyor

XRP taraftarları, gerilemeye rağmen yaklaşan yükselişin 0,30 $ olacağını tahmin ediyor. Diğer taraftan Meksika borsası Bitso'daki XRP Likidite Endeksi yükselmeye devam ediyor

Son XRP fiyat zirvesinden sonra (9 Şubat'ta 0.2869 $), üçüncü en büyük kripto para biriminin teklifleri Pazartesi günü kaymaya başladı ve topluluk XRP'nin 0.30 $ 'ı tekrar almasını bekledi.

Yazının yazıldığı sırada XRP, 0.2707 $ seviyesinden işlem görüyor. Ancak sıklıkla XRP grafiklerini paylaşan bir Ripple fanı, kripto para biriminin yine de kısa vadede 0.30 $ fiyat işaretini geçmesini bekliyor.

Bu arada, Meksika'daki XRP Likidite Endeksi ve bu Twitter botu tarafından izlenen diğer üç koridor da artmaya devam ediyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesini oluşturuyor.

‘XRP Güçlü Geliyor’

XRP meraklısı @ gordongekko369, Ripple’ın XRP'sinin şu anki 0,27 ABD doları seviyesinden 0,30 dolar seviyesine geleceğine inanıyor:

Bununla birlikte, kripto tüccarı @CryptoCapo_, XRP'nin 0,20 doların çok altında - 0,13 dolara kadar büyük bir düşüşe başlamak üzere olduğunu varsayarak, ters senaryo sunuyor.

Topluluk, yükseliş senaryosundan çok daha fazla hoşlanıyor gibi görünüyor.

XRP Likiditesi Yükseliyor

Ripple’in ODL koridorlarından üçünde (Meksika, Filipinler ve Avustralya) XRP Likidite Endeksi’nin hareketlerini rapor eden Twitter botu, XRP / MXN kurunu, önceki ATH'yi geride bırakacak olan başka bir yüksekliğin eşiğinde gösteren bir grafik yayınladı.

Bugünkü yüzde 29'luk ticaretin bir sonucu olarak, likidite endeksi önceki 17.499.564 seviyesinde. Bu durum tüm zamanlar seviyesi olan 18.382.062 seviyesine hızla yaklaşıldığını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ