Ripple’ın XRP’si Meksika ve Filipinler’de MoneyGram tarafından kurulan iki ODL koridorunda likidite endeksi ile ilgili başka bir rekor kırdı.

Ripple’ın XRP’si Meksika ve Filipinler’de MoneyGram tarafından kurulan iki ODL koridorunda likidite endeksi ile ilgili başka bir rekor kırdı.

Meksika'da, bu koridor en büyük yerel dijital tüccar Bitso'dan geçiyor. Ripple, geçen yıl daha da geliştirilmesi için bu şirkete yatırım yaptı.

MoneyGram genel müdürü Alex Holmes'un geçen yıl Singapur'daki Ripple’in SWELL büyük konferansı sırasında belirttiği gibi, o zamandan beri MoneyGram’ın Meksika’ya yaptığı tüm işlemlerin yaklaşık % 10’u Ripple’in XRP’si kullanılarak gerçekleştirildi.

Holmes tarafından yürütülen global ödeme hizmeti, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) platformunu kullanıyor.

Filipinler'de koridor Coins.ph kripto ticaret platformundan geçiyor.

XRP Likidite Endeksi'nin Bitso'daki mevcut ATH'si 11.138.681'dir. Mevcut işlem hacmi bu rakamı aşmaya yaklaştı ve baskı zamanında 10.419.890'a eşit.

Coins.ph'de şu anki tüm zamanların en yükseği de aşılmak üzeredir. Günlük ilerleme şu ana kadar % 42.

Kripto yatırımcıları, XRP ile ilgili her yeni kilometre taşını (hatta küçük bir kilometre taşı) bekliyorlar, çünkü bunun koinin fiyatını yükseltmesine yardımcı olacağını umuyorlar.

Ancak şu ana kadar işe yaramadı. Son XRP fiyat artışı kısa sürdü ve CoinMarketCap'in verilerine göre kripto para yeniden 0,21 dolarlık alanda işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ