Üçüncü en büyük kripto bir miktar düz ticaret gösterirken, Filipinler'deki likidite endeksi yükseliyor ve tüccarlar yakında bir fiyat artışı bekliyor

XRP Likiditesi Artarken Fiyatın Bu Seviyelere Çıkması Bekleniyor

Üçüncü en büyük kripto bir miktar düz ticaret gösterirken, Filipinler'deki likidite endeksi yükseliyor ve tüccarlar yakında bir fiyat artışı bekliyor

Yaım sırasında, üçüncü en büyük para birimi XRP, CoinMarketCap tarafından paylaşılan rakamlara göre 0.26 $ 'dan işlem görüyor. Son zamanlarda, mevcut fiyat seviyesine geri dönmeden önce 0,30 dolarlık bariyeri geçmişti.

Yatırımcılar şimdi yükseliş tahminlerini paylaşıyor ve bu arada Filipinler'deki XRP likidite endeksi neredeyse yeni bir ana seviyeye ulaştı.

‘XRP Bir Yükselişe Hazırlanıyor’

Adı bir Wall Street filminden (Sir Gordon Gecko) olan bir Twitter kullanıcısı, XRP'de son derece yükseliş bekliyor.  10.000 takipçisi ile bir tweet paylaştı ve XRP fiyatının fırlamak üzere olduğuna inandığını söyledi. Grafik, yukarı doğru çizginin 0.40 $ seviyesinin ötesine geçtiğini göstermekte.

Daha önce, aynı Twitter kullanıcısı XRP'nin grafikte Golden Cross deseni oluşturduğunu söyleyerek bir yayın yayınladı.

XRP destekçisi @HaraldoXRP, en büyük iki para biriminden (Bitcoin ve XRP) önümüzdeki hafta yeşile dönmesini bekliyor.

Bir süreliğine XRP'yi unutun ’

@ 360_trader adıyla çalışan hızlı girişimci de XRP'de yükselişe geçiyor, ancak hemen değil. Her hafta XRP fiyatının aya yükseleceğini vaat edenlerin aksine, bu Twitter kullanıcısı farklı bir yaklaşım benimsedi.

XRP için son derece yüksek rakamlar vaat eden kendinden geçmiş XRP boğalarını eleştirerek, topluluğun onu tutması gerektiğine inanıyor, ancak doğru zamana kadar bir süre [XRP’nin] unutulması gerektiğini ifade ediyor.

XRP likiditesi yükseliyor

Bu arada, XRP'nin likidite endeksi yükselmeye devam etti ve neredeyse Coins.ph platformundaki XRP / PHP çiftinde Filipinler'de yeni bir ATH'ye ulaştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ