Devam etmekte olan menkul kıymetler davasıyla boğuşan XRP sahipleri, Ripple'ın CTO'su David Schwartz'tan bazı canlandırıcı sözler duymak isteyebilirler.

XRP Menkul Kıymetler Davası Hakkında Ripple CTO’su Konuştu: "Avukatlarımız En İyi Sözlere Sahiptir"

Devam etmekte olan menkul kıymetler davasıyla boğuşan XRP sahipleri, Ripple'ın CTO'su David Schwartz'tan bazı canlandırıcı sözler duymak isteyebilirler.

Schwartz kısa süre önce avukatlarının "en iyi sözlere" sahip olduklarını tweetledi. Yani yasadışı bir ICO çalıştırmakla suçlanan San Francisco merkezli kripto devi, görünüşe göre yasal sıkıntılarıyla ilgilenmiyor.

David Boies Kurtarmaya Geliyor

15 Ocak 2020'de, Ripple Labs, diğer tarafa, şirketin 4 Aralık'ta açılan XRP menkul kıymetler davasını reddetme hakkında önceki hareketi hakkında bilgi veren bir hareket bildirimi yaptı.

Yeni mahkeme belgesi, Boies Schiller Flexner LLP'den halen devam eden davaya katılan iki avukat Kathleen R. Hartnett ve Damien J. Marshall tarafından sunuldu.

New York merkezli hukuk bürosu, ABD hükümetini Microsoft'a karşı anti-tröst davasında başarılı bir şekilde temsil eden ve ünlü Bill Gates'i görevlendirmesi sırasında Amerika'nın en ünlü avukatlarından biri olan David Boies tarafından kuruldu.

Ripple İçin Sırada Ne Var?

Yargıç Phyllis J. Hamilton henüz Ripple'ın hareketi hakkındaki kararını dile getirmedi. 15 Ocak'ta gerçekleşen mahkeme duruşmasından bir dakikalık karar, konunun teslim edildiğini belirtti.

 Ripple Labs, XRP üzerinde büyük bir kara bulut gibi havada durmaya devam eden toplu davayı reddetme hareketinin reddedilip edilmeyeceğini öğrenmek haftalar hatta aylar alabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ